Заробити на правильному харчуванні та здоровому способі життя - перспективний бізнес

Продукти здорового харчування/https://unsplash.com
Продукти здорового харчування/https://unsplash.com

На Донбасі майже відсутня конкуренція у сфері продажу продуктів здорового харчування, що дає можливість підприємцям успішно зайняти цю нішу.


Чистий прибуток такого магазину в середньому становить 20-30% від виручки.

Вкладення: в середньому 40-300 тис. гривень. Бізнес окупається за 2-5 місяців.

Асортимент магазинів з корисними продуктами може бути дуже широким, але для початку краще закуповувати товари, які найбільш популярні серед населення, наприклад: м’ясні продукти без додавання консервантів і стабілізаторів, органічний хліб з додаванням зародків пшениці, безглютенові продукти, джеми та варення без цукру і підсолоджувачів, фруктовий і трав’яний чай, крупи, молочні продукти, макаронні вироби,борошно,рослинна і оливкова олія, сухофрукти, мюслі,  висівки, соєві продукти, соки, сиропи, напої,  вегетаріанські продукти, зернові, насіння,трави,натуральна косметика.

Основними вашими постачальниками стануть місцеві фермери, готові поставляти свою продукцію вам на реалізацію.

Для маленького магазину буде достатньо приміщення від 9 до 25 кв. метрів. Основні статті витрат такі (цифри мінімальні):

1. Купівля товарів: 30-70 тис. грн

2. Оренда приміщення: 7-10 тис. грн

3. Купівля вітрин: 5-15 тис. грн

Націнка, до речі, тут набагато вище, ніж у звичайних продовольчих магазинах, а значить і окупність вкладень буде швидкою.

Варто пам’ятати, що всі продукти повинні бути без будь-яких хімічних добавок. Ринок еко-товарів, як і будь-який інший, має свої смаки, моду і змінну популярність тієї чи іншої продукції. Варто пам’ятати про це, відстежувати ринок і реагувати на його мінливість відповідним чином.

На першому етапі ви зможете заощадити на рекламі, створивши сторінку свого магазину у соцмережі.  Від того, наскільки активно ви будете її заповнювати новинами про свій товар, залежить кількість ваших клієнтів.