• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • “Кращий український донецький куркуль”: переселенка Людмила Юркова “з нуля” опанувала сироваріння

“Кращий український донецький куркуль”: переселенка Людмила Юркова “з нуля” опанувала сироваріння

Переселенка Людмила Юркова “з нуля” опанувала сироваріння/ фото: Донецька ОДА, Людмила Юркова на фото праворуч
Переселенка Людмила Юркова “з нуля” опанувала сироваріння/ фото: Донецька ОДА, Людмила Юркова на фото праворуч

У 2014 році родина Людмили Юркової переїхала з Донецька до Краматорська. Не маючи роботи, жінка спробувала зробити сир за рецептом з інтернету. Зараз вона має власну торгову марку, у її бізнесі задіяна родина і троє працівників. У вересні 2019 року Людмила стала переможницею обласного конкурсу “Підприємець року Донецької області-2019” у номінації “Кращий український донецький куркуль”


З Донецька Людмила Юркова виїхала з родиною у 2015 році. Не маючи роботи, жінка спробувала зробити сир за рецептами з інтернету, повідомляє “Бізнес-Схід”

“Фактично життя з нуля почалося, був певний шок, у нас у кишені було 600 гривень. Що робити далі? Десь у цей момент я згадала смаки дитинства. Моя бабуся жила і працювала на Вінниччині, я пам’ятаю смак домашніх натуральних продуктів, і я спробувала сама зробити сир”, - згадала Людмила Юркова.

Жінка розповідає, що у Краматорську вона почала купувати домашнє молоко, їй захотілося відтворити знайомі смаки.

“Досвіду виготовлення сиру у  мене взагалі не було. Ми знали, що таких продуктів немає на ринку. Перші рецепти знайшли в інтернеті, вже потім ми стали їздити, розпитувати, навчатися у майстрів. Одразу питань не було, бо досвіду не було. Усі питання з’явилися потім”, - каже підприємниця.

Перші свої сири Людмила з родиною робили вдома у тих каструлях, які позичили друзі. Жінка згадує, що це було важко, адже щоразу піднімали 40-ка літрові ємності. Свої сири продавали спочатку на ринку у Слов’янську. Робили це, щоб отримати зворотній зв'язок і знати думку покупців.

“Ми чули від людей фразу: не зупиняйтеся, це надихало продовжувати робити далі, - згадує Людмила. - Це і було стимулом для нас, ми рухалися і розвивалися. Хоча наш сир був дорожчим за той, який був на ринку, його купували, адже люди оцінили якість натурального продукту”.

Першу заявку на грант вмовили заповнити друзі. За кілька місяців прийшло СМС-повідомлення, що потрібно у банку отримати гроші.

“Це був грант від чеської організації “Людина в біді”. Одразу я не повірила, що так дадуть нам гроші. Але до банку ми поїхали і за 15 хвилин отримали 20 тисяч гривень. Тоді це були великі гроші для нас і ми придбали обладнання”, - ділиться Людмила Юркова.

Згодом родина отримала ще один грант від ПРОООН, придбали також обладнання. Торік за програмою “Український донецький куркуль” добудували окреме приміщення для виготовлення сирів. І ще докупили спеціалізоване професійне обладнання для сироваріння.

Зараз свої крафтові сири Людмила продає разом з іншими виробниками у спеціалізованій крамниці в Дружківці. До того мали точку на ринку у Краматорську, але вона не приносила бажаних прибутків.

“Ми скооперувалися разом з іншими виробниками, адже так легше вижити. Досвід у Краматорську був негативний, але це теж досвід, добре, що ми його маємо. Зараз у нас є плани створити харчовий кластер, сподіваюся, це доможе у подальшому розвитку справи”, - поділилася планами Людмила Юркова.

Свою перемогу в обласному конкурсі до Дня підприємця Людмила називає оцінкою роботи її команди. Жінка каже, якби не ці грантові проєкти, її родина не могла б так розвивати власний бізнес.

Тим, хто лише думає про власну справу, підприємниця радить обов’язково спробувати свої сили і упевнено іти до мети попри перешкоди, тоді успіх прийде.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • “Кращий український донецький куркуль”: переселенка Людмила Юркова “з нуля” опанувала сироваріння