Бізнес як хобі: оформлення святкових заходів

https://vimeo.com/179321799
https://vimeo.com/179321799

Сьогодні на ринку Донеччини та Луганщини дуже затребувані послуги декораторів святкових заходів. Це можливість для творчих підприємців зайняти вільну нішу.


Перед тим як почати організацію бізнесу, ви повинні зрозуміти - чи достатньо у вас фантазії та ідей, адже вони будуть основою творчого бізнесу, якщо ви зібралися працювати в напрямку декору.

17-http://teplodoma.su/foto-ukrashe

Досягнуть успіху ті, хто:

-  здатні бачити картину в цілому, вирішувати складні завдання, дивитися на все очима іншої людини і пропонувати щось принципово нове там, де все, здавалося б, уже давно придумано;

- цікавиться світом моди і дизайну;

- любить візуалізувати, малювати і мріє зробити світ навколо ще гарніше;

- завжди пропонуєте ідеї, які іншим навіть в голову не могли прийти, і точно знає, як це втілити в життя;

- любить працювати з людьми, розуміє їх і постійно прагне покращувати свою роботу;

- має відчуття стилю і міри.

16-http://dekorprazdnik.ru/

У напрямку декору є серйозна перевага: безліч інформації по темі, численні курси від майстрів, можливість збереження реквізиту для наступних урочистостей.

Серед можливостей - оформлення не тільки весільних свят, а також ювелеїв, корпоративних та культурних заходів, бізнес - форумів, конференцій тощо.

Спочатку почніть з малого. Запропонуйте своїй подрузі чи знайомій безкоштовні послуги з декору її свята. Важливо почути від неї, яка кольорова гама їй подобається, який стиль. Підійдіть до цієї справи відповідально: продумайте все детально, проявіть весь креатив. Зробіть декілька фото створеного декору та розмістіть їх на своїй персональній сторінці в соціальних мережах. Поступово формуйте своє портфоліо.  Попросіть свою знайому залишити схвальні відгуки про вашу роботу.

Http://tvoesvyato.com/

Для майбутніх клієнтів надрукуйте візитівки з контактним телефоном та інформацією про ваші послуги і поширюйте їх там, де є велике скупчення людей і де вони будуть видні людському оку. 

Потенційні клієнти завжди намагаються платити гроші тільки в тому випадку, якщо вони впевнені у вашій компетентності, тому вони вимагатимуть від вас приклади попередніх робіт.

Необхідно розуміти те, що у вас є конкуренти на ринку, ви не одні пропонуєте послуги такого роду. Саме тому, щоб досягти у своїй справі успіху, необхідно робити все якісніше. Якщо ви будете любити свою справу і відповідально нею займатися, то зможете досягти поставлених цілей.