• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Бізнес з нуля: як колишній керівник IT-департаменту з Донецька став підприємцем у Бахмуті

“Радію, коли пацієнти бачать краще” – офтальмологиня відкрила на Донеччині приватний кабінет

Офтальмологиня відкрила на Донеччині приватний кабінет / фото: ФБ Галина Лагуніна
Офтальмологиня відкрила на Донеччині приватний кабінет / фото: ФБ Галина Лагуніна

Лікарка Галина Лагуніна відкрила у Мирнограді приватний офтальмологічний кабінет. На прийом до неї приходять і діти, і 90-річні. Завдяки перемозі у програмі “Український донецький куркуль” підприємниця закупила необхідне обладнання, зараз планує розшири спектр послуг


Стати підприємницею Галина Лагуніна хотіла з університету. У 2014 році саме завершувала навчання у Донецькому національному медичному університеті і планувала лишитися працювати в обласному центрі. Але через початок війни повернулася до рідного Мирнограда, повідомляє “Бізнес-Схід”

“Я працювала у міській лікарні, зараз є попит на лікарів-офтальмологів, - говорить Галина Лагуніна. - У Мирнограді, крім мене, немає дитячого офтальмолога, а проблем у людей багато. Раніше багато людей їздили до Донецька, зараз є відділення у Маріуполі, але туди далеко і дорого добиратися. Тому вирішила стати ще підприємницею, завжди хотіла мати свій кабінет”.

У 2018 році лікарка взяла участь у програмі “Український донецький куркуль”, згадує, що за два дні до подачі заявки написала свій бізнес-план.

“Я перемогла у цьому конкурсі, він допоміг мені втілити мою мрію. На отримані гроші закупила обладнання для діагностики і лікування зору, зараз розвиваю свою справу”, - поділилася підприємниця.

Галина взяла на роботу ще двох працівників – медсестру і менеджера.

На прийом до кабінету приходять люди різного віку. Хоча Галина працює з дітьми, також є дорослі пацієнти. Офтальмологиня каже, що зараз багато клієнтів, які потребують корекції зору, а найкраще лікування – це профілактика.

“Найстарші були ті, кому за 90 років. У будь-якому віці люди хочуть добре бачити. Радію, коли після лікування, вони кажуть, що тепер можуть прочитати на два рядки більше з таблиці, значить, лікування допомогло, це мене надихає”, - каже лікарка.

За словами лікарки, зараз діти багато часу проводять перед різними моніторами (планшетами, телефонами, комп'ютером). Це шкодить зору. Галина лагутіна радить батькам обмежувати час дитини перед монітором і більше гуляти. Також раз на рік приходити до лікаря-офтальмолога на профілактичний прийом.

Підприємниця має також плани з розширення своїх послуг. Планує опанувати роботу з контактними лінзами, аби у її кабінеті люди могли придбати такі.

“Зараз хочу підвищити свою кваліфікацію, щоб займатися ще контактними лінзами, особливо для дітей. Багато клієнтів віддають їм перевагу, це нові можливості для розвитку моєї справи, ними варто користуватися”, - вважає Галина.

Зараз підприємниця приймає пацієнтів у лікарні, після того працює у своєму приватному кабінеті. У перспективі планує повністю присвятити себе розвитку підприємництва, бо у цьому напрямку, каже, значно більше можливостей.

“Я зараз потроху йду до підприємництва, змінюю свій світогляд, але однозначно бачу у ньому більше можливостей для розвитку. Хочу надалі крокувати до успіху”, - поділилася Галина Лагуніна.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Бізнес з нуля: як колишній керівник IT-департаменту з Донецька став підприємцем у Бахмуті