Бізнес-ідея для тих, хто полюбляє здоровий спосіб життя: фітнес-табір

https://www.pexels.com/de-de/foto/frau-stehen-yoga-matte-2394051/
https://www.pexels.com/de-de/foto/frau-stehen-yoga-matte-2394051/

Бізнес-ідея організації фітнес-табору в першу чергу підходить для викладачів фітнесу та здорового способу життя.


Якщо ви надаєте послуги, пов'язані зі здоровим способом життя, то ця бізнес-ідея саме для вас.

Якщо ви володієте необхідними знаннями і можете застосувати їх на практиці, або ви працюєте тренером у якому-небудь фітнес-центрі і вже давно мрієте про те, щоб відкрити власну справу, але не маєте при цьому початкового капіталу на відкриття свого фітнес-центру. Ідея організації фітнес-табору в такому випадку відмінно підходить, тому що вона практично не потребує початкових інвестицій.

Суть ідеї в тому, щоб запросити ваших клієнтів для проведення навчання та практичних занять під один дах. Це може бути санаторій, пансіонат, база відпочинку чи щось інше.

Ваші клієнти оплачують свій фітнес-відпочинок за тарифами того місця, куди направляються, а також ваші послуги як тренера.

Від вас вимагається скласти програму тренінгу, в якій буде детально розписана кожна година перебування, а також забезпечити всіма необхідними засобами для проведення занять.  

Потім домовитися з керівництвом закладу, де ви плануєте організувати фітнес-табір. Керівництву ви повинні пояснити свою ідею і зазначити, що ви можете привезти з собою 15 осіб, але вам потрібні комфортні умови перебування та знижка на безкоштовне проживання для вас. Тривалість вашого тренінгу може бути від 3-х до 14-ти днів. Що може входити в тренінг фітнес табору?

- навчання та практика масажу

- здорове харчування

- прогулянки на велосипедах, лижах

- конкурси на перевірку сили і витривалості, з призами та сувенірами

- ранкові/вечірні пробіжки

- навчання та практика йоги

- психологічна підготовка здорового способу життя

- будь-які інші види спорту

І безліч інших цікавих занять, пов'язаних з фітнесом і здоровим способом життя.

Витрати і ваш прибуток:

- на рекламу вашого тренінгу витрати приблизно складатимуть від 20000 до 50000 грн.

- додаткові витрати, поїздки, організація, купівля сувенірів - 10000 грн.

Припустимо ви організували 7-ми денний курс, на який запросили 15 осіб. Ви можете призначити ціну в 500 грн з людини за добу. Разом - 52 500 грн. Виходить досить пристойна винагорода, при тому, що ви обов'язково зумієте домовитися про ваше безкоштовне проживання. 

Так само для зайнятих людей ви можете організовувати поїздки у фітнес-табір на вихідні. Якщо взяти групу того ж складу і з тією ж оплатою, то за два вихідних ви зможете заробити 15 000 грн, при цьому абсолютно не напружуючись. Просто займайтеся улюбленою справою. І намагайтеся, щоб усі ваші клієнти залишалися задоволені!

Після проходження курсу у фітнес-таборі, ви можете видавати учасникам відповідні сертифікати якими, безсумнівно, вони будуть хвалитися перед своїми знайомими, тим самим роблячи вам додаткову рекламу.