Виготовлення весільних бонбоньєрок: чудова бізнес-ідея для початківців

фото з вільних джерел
фото з вільних джерел

Домашній бізнес для творчих особистостей.


Останньою тенденцією у світі весільної моди стало використання подарункових коробок ручної роботи.

Бонбоньєрки — невеликі оригінальні коробочки, в яких знаходяться подарунки для гостей, які відвідали захід. В якості подарунків найчастіше виступають цукерки, шоколад, печиво, інші солодощі, але це можуть бути і приємні дрібниці на зразок мила ручної роботи або сувенірів.

Традиція дарувати бонбоньєрки стала ознакою хорошого тону і набула великої популярності, особливо на весільних урочистостях. Але і на корпоративних заходах подібний подарунок буде обов'язково відзначений увагою гостей.

Варто зазначити, що подібний вид домашнього бізнесу найбільше підійде творчим натурам. Для них виготовлення бонбоньєрок може стати не тільки джерелом високого доходу, але і засобом самореалізації.

Як організувати бізнес з виготовлення бонбоньєрок?

По суті, бонбоньєрку можна зробити навіть з підручних матеріалів, які є вдома (картону, кольорового паперу, фломастеру, наклейок, стразів і т.д.).

Для виготовлення ексклюзивних моделей потрібно буде закупити інші елементи декору (стрічки, бісер, різні аплікації тощо).
Однак собівартість бонбоньєрки, виготовленої вручну, в будь-якому випадку буде в кілька разів нижче, ніж її ринкова ціна. Це дозволяє отримати хороший прибуток від збуту подібної продукції.

Для того, щоб зайнятися цим бізнесом на професійному рівні, необхідно розробити кілька варіантів дизайну виробів для весільних урочистостей у різній стильовій спрямованості. Успіх в подібному почині залежить від уміння майстра втілювати свіжі ідеї в життя, створюючи ексклюзивні та барвисті бонбоньєрки.

Вартість одного виробу може варіюватися від 10 до 100 грн (в залежності від складності роботи). Рівень доходу початківця бізнесмена буде визначатися обсягом замовлення.

Найбільшим попитом подібна продукція буде користуватися в весняно-літній період. У цей час потрібно буде знайти помічницю для виконання замовлень. Щоб збільшити прибутковість, можна розширити спеціалізацію бізнесу та освоїти виготовлення інших весільних атрибутів (наприклад, парасольок або букетів для наречених).

Як правило, знайти канали збуту подібної продукції не складає труднощів. Готові бонбоньєрки можна реалізовувати як весільним агентствам, так і приватним особам.

Для виготовлення бонбоньєрок не потрібно спеціальне дороге обладнання. Організувати робоче місце можна в житловій кімнаті.

Отже, робоче місце для виробництва атрибутики включає стіл і зручний стілець. Не обійтися і без матеріалів для виготовлення коробочок, інструментів. У хід піде все: картон, кольоровий папір, стрічки, намистини, стрази. Все необхідне можна придбати в інтернет-магазині або в будь-якій стаціонарній торговій точці.