Кейтеринг як бізнес

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Сьогодні кейтеринг — досить затребувана та актуальна послуга.


Тривалий час подібний бізнес був призначений лише для вузької категорії клієнтів великих компаній і організацій, проте тепер росте число охочих організувати виїзний захід: це можуть бути весілля на природі, різні фестивалі і молодіжні зльоти, корпоративні свята та інше.

Кейтерингова компанія може мати кілька джерел доходу, від надання в оренду обладнання аж до повного супроводу заходів з сервуванням.

Кейтеринг — це послуга зі забезпечення харчуванням на виїзді, на місці, вказаному замовником. При цьому пропонується велика кількість додаткових послуг, які дозволяють не тільки збільшувати дохід, а й покращувати задоволеність замовника. Якісний сервіс в кейтерингу не менш важливий, ніж безпосередньо якість приготовленої їжі. Такий напрям бізнесу може бути дуже перспективним, але тільки в тому випадку, якщо був дуже ретельний і розпланований підхід до справи на самому початку.

У цьому бізнесі є декілька форм:

Найбільш затребуваною формою кейтерингу є доставляння обідів на підприємства і офіси.

Конференції, семінари, презентації та ділові переговори зазвичай супроводжуються кава-брейками, що дозволяють учасникам перекусити і підбадьоритися чашкою гарячої кави. Основна задача кейтерингу — в короткий час перерви обслужити велику кількість гостей.

Наступним за популярністю йде фуршет. Менеджери кейтерингової кампанії повинні допомогти скласти ідеальне меню. Можна застосовувати дизайнерське оформлення приміщення столів, яке створить відповідний настрій і принесе задоволення гостям.

Найулюбленішим видом корпоративного відпочинку завжди був пікнік-барбекю, де програмні розваги супроводжуються перекусами, подачею напоїв. Проводити такі заходи можна у будь-який час року — в літню спеку і зимовий сніжний день.

Більш урочистою і вишуканою обстановкою відрізняється банкет. Оригінальне оздоблення залу і столів, форма офіціантів все підкреслює тематику події.

З чого розпочинати:

Насамперед для початку роботи необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності. Найпростіше оформитися як приватний підприємець, тому що це не зажадає від бізнесмена вкладення великих коштів, займе трохи часу і сил, в подальшій роботі буде набагато простіше вести податкову і бухгалтерську звітність.

Після розв'язання питання з реєстрацією необхідно отримати всі дозвільні документи інших державних служб, які дозволять займатися легальним бізнесом.

Найскладніше, мабуть, буде отримати дозвіл від служби, яка перевіряє санітарію на місці виробництва харчових продуктів.

Також будуть потрібні дозволи від деяких інших служб, наприклад, від пожежної інспекції. Можна значним чином заощадити свій час, якщо спочатку викупити або орендувати приміщення, яке вже отримало відповідні документи. Для цього можна звернутися до власників раніше працювали ресторанів і навіть продуктових магазинів.

Для кейтерингу не так важливо, де буде розташовуватися безпосередньо основна частина виробництва, тому що тут не потрібно приймати гостей саме на своїй території.

Наступним етапом в організації свого бізнесу буде пошук приміщення для приготування їжі, в цей момент вже потрібно точно знати, в якому форматі буде працювати підприємство, на які обсяги виробленої продукції, а значить і кількість виконуваних замовлень потрібно розраховувати і на який контингент споживачів орієнтуватися.

Взагалі в великих містах дійсно може бути досить жорстка конкуренція за даним напрямком, тому що послуга досить затребувана та актуальна, при цьому відносно часто вдається організувати подібний бізнес за відносно невелику суму стартових інвестицій, що привертає чималу кількість бізнесменів.

Потрібно, звичайно, сказати, що для відкриття компанії, яка займається кейтерингом, необхідно насправді вкласти чималі кошти, але це не зупиняє людей, які вважають такий вид бізнесу простим і таким, що приносить дуже швидкий прибуток.