Євгенія Стецька: "Я зрозуміла, що кава - це не просто напій, а окремий світ"

фото :Євгенія Стецька
фото :Євгенія Стецька

Підприємниця з Маріуполя відкриває кав’ярні та проводить цікаві лекції про каву.


Євгенія Стецька вже більше двох років знайома в місті багатьом як кавовий ентузіаст, про це пишуть на офіційному сайті Маріупольської міської ради.  За цей період вона встигла відкрити дві кав'ярні, прочитати кілька лекцій і напоїти справжньою кавою величезну кількість людей, повідомляє “Бізнес - Схід”.

«Кава взагалі з'явилась у моєму житті досить випадково. Першим прийшло усвідомлення того, що я точно не хочу працювати все життя на когось. Мені більше підходить бути підприємцем. І тоді почався пошук ідеї, яка стане моєю пристрастю і основою для майбутнього бізнесу», - ділиться Євгенія.

Як споживач Женя часто задавалася питанням, чому в одному місці кава їй здається якимось божественним напоєм, в іншому - просто гіркою рідиною. Щоб дізнатися більше про продукт, вона вирішила поїхати на курси бариста в Києві: «І тут трапилася якась магія. На курсах я зрозуміла, що кава - це не просто напій, а окремий світ. Мені захотілося вивчати його і ділитися цією культурою з жителями Маріуполя».

Нова кавова культура - це, в першу чергу, про усвідомлене споживання. Ми не обмежені зараз. У нас великий вибір у будь-якій сфері, починаючи від продуктів харчування і закінчуючи розвагами. Люди схильні здійснювати безліч спонтанних покупок, не замислюючись про походження товару.

«Мені подобається, що мій бізнес не має відношення ні до яких глобальних корпорацій. Купуючи зерно в українського обсмажувача, я знаю, що завдяки моїм грошам бідний фермер десь в Ефіопії зможе купити своїй дитині зошит і відправити його в школу. Я розумію, що купую якісний продукт, який із задоволенням п'ю сама, готова їм напоїти свою сім'ю і всіх інших», - розповідає Євгенія.

Женя зазначила, що за останні кілька років ситуація в місті значно змінилася: «З трьох кав'ярень, які відкриваються, одна точно буде про кавову культуру, де готуватимуть якісний продукт. Що стосується споживача - поки ще люди мало знають, що можна пити ще щось окрім американо. Але якщо ми тактовно і ненав'язливо запропонуємо спробувати щось нове, багато хто погоджується і змінює свої уподобання».

Незважаючи на відсутність вільного часу, Женя періодично проводить різні кавові дегустації та лекції, найчастіше абсолютно безкоштовно: «Часто колеги сміються з мене, що я ділюся своїми знаннями просто так, але для мене це історія про довгі відносини. Люди відкривають для себе інший світ, вони усвідомлено прийшли отримати нові знання і досвід. Особливо надихає, коли мої слухачі потім приходять до мене в кав'ярню. Іноді приводять своїх близьких зі словами: «Сьогодні американо ми пити не будемо, давайте спробуємо альтернативу».

Багато оточуючих не поділяють ентузіазму Євгенії. «Деякі колеги не розуміють, навіщо так заморочуватися, можна ж готувати на звичайній каві з магазину і заробляти в рази більше? - каже вона. -  Я ж в своєму кавовому перфекціонізмі не бачу нічого поганого. Кожен, хто займається бізнесом, має бути по-хорошому фанатом своєї справи. А якщо ні, тоді навіщо взагалі цим займатися?».