• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Наталя Рак: «До нашого пряничного бізнесу ми вирішили додати кавову пристрасть»

Тетяна Косогова: «Тепер я 2 в 1: відмінний керівник і починаюча бізнесвумен»

власне фото
власне фото

Як навчання в бізнес-школі змінило життя керівниці банку.


Нещодавно у Маріуполі закінчився навчальний курс з розвитку бізнес-навичок за проєктом «Економічні можливості для жінок Східної України».

За сприянням «Маріупольської асоціації підприємців» та при підтримці «Українського жіночого фонду» безкоштовне навчання в бізнес-школі пройшли 30 жінок. Навчання складалося з 11 модулів, від вибору бізнес-ідеї до  її захисту.

Учасниць навчали бізнес-комунікаціям, технікам продажу, взаємодії зі ЗМІ, франдрайзенгу та пітчингу.

Журналістка «Бізнес-Схід» поспілкувалася з однією з учасниць курсу  Тетяною Косоговою, яка розповіла про те,  як участь у цьому проєкті допомогла їй створити та втілити в життя власну бізнес-ідею.

«Коли я прийшла на цей проєкт в мене була вже в голові бізнес-ідея, але я не знала як її реалізувати, - розповідає Тетяна. - Я дуже вдячна за те, що мене навчили як пройти шлях від мрії про бізнес до втілення її в життя».

Також Тетяна Косогова поділилася історією початку свого шляху в бізнесі:  

«Щоб здійснити свою мрію мені довелося кинути улюблену роботу! Все життя я спостерігала за розвитком бізнесу своїх клієнтів, допомагала їм, замислювалася про відкриття свого бізнесу, але жахливо боялася. 15 років успішної кар'єри керівника банку! Здавалося б, що ще потрібно людині для щастя? Але мені цього виявилося мало. Мені хотілося рости, розвиватися, отримувати нові знання! Не може ж бути, що я досягла своєї вершини і тепер повинна стояти на місці? А тим часом я не могла знайти затишного, спокійного місця, щоб провести вільний час з подругами за улюбленою чашкою кави. І тоді я загорілася бажанням - відкрити кав'ярню, щоб кожна людина з будь-якої верстви населення відчувала себе як вдома, чи то успішний бізнесмен, чи мама в декреті, втомлений роботяга, підліток або просто сімейна пара.

Для здійснення своєї мрії мені знадобилося перезавантажиться, отримати необхідні знання, навчитися ведення бізнесу. Тому банк на час довелося залишити. І ось нарешті - я відкриваю кав'ярню, в якій знайдеться місце кожному. Смачну каву, інтер'єр, затишок, дитячий куточок - це саме те, що допоможе вам розслабитися і отримати максимальне задоволення від, здавалося б, звичайного кавування.

І тепер зі спокійною душею, власною кав'ярнею, мрією, що збулася і відмінним настроєм я можу повернутися до своєї улюбленої роботи в банк. Тепер я 2 в 1! Відмінний керівник і починаюча бізнесвумен! І це тільки початок....».

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Наталя Рак: «До нашого пряничного бізнесу ми вирішили додати кавову пристрасть»