• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Наталя Рак: «До нашого пряничного бізнесу ми вирішили додати кавову пристрасть»

Бізнес, що рятує життя: історія успіху ветерана АТО Артура Кіносяна

фото: uabl.org
фото: uabl.org

Ветеран АТО розпочав власну справу: займається виробництвом іграшок, подарунків та оригінальних товарів.


Артур Кіносян — ветеран з Павлограда вже три роки розвиває власну майстерню, де місяць тому розпочав абсолютно новий для себе напрямок — виготовлення захисних щитків для медиків. Сьогодні Артур розповідає про власну майстерню BoxUA — «справу, якою керує любов» повідомляє ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу , передає «Бізнес — Схід».

Початок історії

До участі в АТО Артур працював начальником дільниці на Павлоградському хімічному заводі. Далі у 2014-2015 роках перебував в зоні бойових дій на Донбасі. Повернувшись додому, вирішив зайнятися власною справою. У цьому його підтримала сім’я та дружина Олена. Так вже 3 роки Артур займається виробництвом іграшок, подарунків та оригінальних товарів. Наприкінці 2019 року майстерня отримала офіційну назву — BoxUA: «Пропонуємо клієнтам найрізноманітніші сувеніри з фанери, пластику, дерева,  які можна дарувати на будь-яке свято, день народження, а також як корпоративний презент. Йдеться про екологічні дитячі розвиваючі іграшки, прикраси, предмети декору, які створюватимуть затишок, прикрашатимуть оселі та підійматимуть настрій», — ділиться ветеран.

Корисно та екологічно

Зараз іграшки не втратили актуальності, лише змінилася їхня пріоритетність, адже ніхто не скасовує свят та днів народження. Дружина Олена каже: «Ми зараз всі сидимо вдома, і виникає питання: «чим займатися з дітьми?», «у що гратися?». Тому ми виготовили гру, в яку грали ще у дитинстві — хрестики-нулики. Але зараз вже не потрібні ні ручка, ані листочок  вона розміщується в дерев’яній коробці і в будь-який час ви можете дістати її і зіграти зі своїми дітьми чи друзями».

У BoxUA представлені й інші розвиваючі ігри, зокрема абетка з української та англійської мов.  Це спеціальна дошка для вивчення букв, що дозволяє не тільки вивчати літери, а й розвивати дрібну моторику вашої дитини. Для безпеки дітей абетка виготовлена  з екологічно чистого матеріалу-фанери. Та ветеран не хоче зупинятися на досягнутому та працює над новими ідеями: виготовляє китайські шашки старого виду, працює над дизайном та конструкцією. За словами Артура, найбільше у своїй роботі подобається процес, що допомагає розслабитися та заспокоїтися. Не маючи промислового обладнання майстерня першочергово спрямована на виконання індивідуальних замовлень.

Бізнес, що рятує життя

Пандемія коронавірусу викликала велику суспільну потребу в захисних щитках та внесла свої корективи у роботу майстерні. Як показала практика країн, що потерпають від COVID-19, одним з надважливих засобів індивідуального захисту для лікарів є захисна маска для обличчя. Саме їх і взявся виготовляти Артур разом з побратимами.

Ветеран розповідає: «Наше обладнання дозволяє працювати з пластиком. Ми з ветераном Тарасом Березою з Дніпра познайомилися на проєкті Міжнародної організації з міграції, здружилися і з початку квітня працюємо разом: у Тараса є 3D принтер, а в мене станки для лазерної різки. Працює цілий колектив, і в результаті виходять маски для наших медиків. Є моменти, коли треба брати справу в свої руки і робити, не варто чекати допомоги від інших».

Результат старанної, майже цілодобової праці вже є в лікарнях Павлограда, Кременчука, Києва та Дніпра.
 

Проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» впроваджується у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета — сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на Сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.

Проєкт фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції. Виконавчий партнер проєкту — ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL.
 

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Наталя Рак: «До нашого пряничного бізнесу ми вирішили додати кавову пристрасть»