Екоресторан з інтерактивним меню

фото: http://portfoliodenisov.blogspot.com/
фото: http://portfoliodenisov.blogspot.com/

Ідея для бізнесу: сучасний ресторан з новітніми технологіями.


Екоресторан позиціонує себе не тільки як місце екологічно чистої їжі, але і як поєднання в собі технологій і природи. Попри інтенсивний розвиток технологій, людина не повинна забувати про навколишній світ. І екоресторан буде нагадувати їй про це. Затишне місце, смачна їжа, мелодійна музика — найкраще місце для відпочинку з друзями та родиною.

Дизайн ресторану має бути в стилі футуризму (майбутнього) в поєднанні з рослинністю, елементами дерева і води в декорі, особливу увагу варто приділити освітленню. Наприклад, дерева в інтер'єрі, покриття підлоги одній із зон ресторану штучною травою.

Електронне меню — це може бути сенсорний екран (на планшеті), наприклад, iPad, на якому у відвідувачів є можливість отримання детальної інформації про всі страви на різних мовах. Демонструється зовнішній вигляд страви, інгредієнти, кількість калорій, необхідний час для приготування і так далі.

Структура подібного меню нагадує інтернет-магазини, оскільки передбачає можливість порівняти конкретні позиції, перш ніж замовляти. Коли клієнт визначиться, він підтверджує вибір і замовлення автоматично передається на кухню, після чого кухарі починають готувати страви.

Виходить, не потрібно очікувати офіціанта, гортати незручні «книжечки» і стикатися з непорозумінням. Найважливіше — клієнт бачить тільки ті страви і напої, які є в наявності!

По завершенню трапези клієнт запитує рахунок буквально одним натисканням клавіші на планшеті. На основний сервер надходить повідомлення, після чого відбувається друк чека. Поки клієнт очікує рахунок на оплату, він може заповнити спеціальну анкету, в якій можна написати про враження від закладу і зробити відгук.

Серед додаткових можливостей сучасного електронного меню виділяють виклик офіціанта до столика, аналіз і статистику всіх позицій, демонстрацію рекламних пропозицій, контроль за роботою персоналу.

Вигода для ресторатора

Вигода у використанні електронного меню є не тільки для відвідувачів, але і для рестораторів. Найважливіше — результати того, як працює електронне меню в закладах:

- завдяки оперативному і точному виконанню замовлень підвищується ефективність бізнесу і збільшується прибуток;
- можна істотно скоротити штат офіціантів, через те, що навантаження на персонал знизиться;
- формується імідж престижного і сучасного закладу, яке дійсно виділяється серед конкурентів;
- «гарячі» пропозиції дозволять займатись ефективним просуванням сезонних страв і напоїв, а також пропонувати нові позиції;
- демонстрація рекламних матеріалів, замовлених партнерами;
- легкий збір статистики дозволить ефективно і швидко проводити маркетингову аналітику;
- гарантія підвищення клієнтської лояльності й залучення нових відвідувачів шляхом просування в соціальних мережах;
- підтримка всіх популярних мов, завдяки чому значною мірою розшириться список клієнтів закладу;

налаштування візуалізації обов'язково закріпить унікальний стиль вашого кафе чи ресторану.

Вигода для клієнтів

Безумовно, є також безліч переваг для гостей, які вирішили поїсти в вашому закладі:

- зручний і простий для сприйняття інтерфейс, оснащений сенсорним управлінням;
- максимально детальна інформація про всі страви: деталізовані фотографії, опис інгредієнтів, рецептури і так далі;
- можливість вибору будь-якого способу приготування страви з тих, що пропонуються в електронному меню;
- реальне скорочення часу очікування замовлення, клієнт не зіткнеться з людським фактором при замовленні;
- можливість запиту рахунку або виклику офіціанта в будь-який момент безпосередньо з програми;
- взаємодія з керівництвом за допомогою інтерактивної анкети, в якій фіксуються відгуки та побажання.

Приміщення під ресторан: в пріоритеті будівництво окремого будинку або оренда приміщення.

Структура будівлі: кілька об'єднаних, напівсферичних будівель, засклених на 70-80%. Зовні спорудженні схоже на космічний корабель. Ресторан складається з декількох зон (2 основних зали, банкетний зал (у вигляді дирижабля), кілька VIP-зон, сцена, дитяча зона, барна стійка, тераса.

Кухня: українська (в українській печі в разі будівництва ресторану), японська, французька, італійська, угорська, американська (без фастфуду, тільки в дитячому меню), молекулярна, вегетаріанська. Приготування їжі з фермерських та екологічно чистих продуктів.

Надалі, поряд із рестораном, у перспективі будівництво екомагазину, ресторану-клубу, дитячого центру з сімейним кафе.

На перших етапах відкриття ресторану необхідні витрати в розмірі від 800 тис. до 1 000 000 гривень (оренда землі (під будівництво) або приміщення, оформлення документів, реклама).

Моніторинг ринку громадського харчування показав, що закладів з інтерактивним меню практично немає. Дану нішу необхідно освоювати бо за нею майбутнє.

Окупність: 2 роки.