Як відкрити бізнес по оренді пляжних сейфів з нуля

фото: БІзнес-Ідея
фото: БІзнес-Ідея

Як заробити на камерах схову для особистих речей відпочиваючих на пляжі.


Сезонний бізнес приносить високий дохід, а ідей в ньому досі можна знайти багато. Розповідаємо, як заробити на камерах схову для особистих речей відпочиваючих на пляжі.

Актуальність бізнес-ідеї

Оренда шезлонгів і парасольок — далеко не все, що може запропонувати добре облаштований пляж. Послуга зберігання особистих речей відпочиваючих в сейфах або Локерен — відмінний спосіб заробити. Такі осередки для речей додають пляжу престижу, тому його власники будуть раді нової можливості.

Витрати та прибуток

Вкладення в проєкт при облаштуванні одного пляжу сейфами — всього 200 тисяч грн. Через низькі витрати щомісячний чистий прибуток за умови повної заповнюваності камер - 100 тисяч грн. Бізнес окупається стрімко при мінімальних інвестиціях.
Знайдіть людний, численний пляж, де немає конкурентів. Укладіть договір з власником. Тут два варіанти: ви орендуєте шматок території, і вся відповідальність за сейфи на вас. Інший — власник пляжу видає послугу як свою. У цьому випадку на оренді можна навіть трохи заощадити.

Персонал

Для роботи автоматизованих сейфів співробітники не потрібні: в нашому плані показаний бізнес саме  такий. Переговори з адміністрацією пляжу, розв'язання спірних питань бере на себе власник.

Як рекламувати бізнес

Цей бізнес в особливому маркетингу не потребує. Але щоб заявити про себе у всьому місті й навіть узбережжі, краще використовувати рекламну стратегію.
На отриманий прибуток замовте сайт: досить красивого і зручного Лендінзі. Давайте рекламу точково, в контекстних оголошеннях, пошуковій видачі.

У прибережних районах буде працювати зовнішня та адресна реклама.
Розповідайте про послугу по ТБ, радіо, в ЗМІ та у блогерів. Нехай про вас дізнаються в інших регіонах, щоб ви могли продавати обладнання або здавати в оренду віддалено. Запустіть цікаві конкурси та акції.

Щоб бізнес не простоював в міжсезоння, домовтеся про встановлення камер в боулінг-центрі та інших розважальних місцях, де таких поки немає. Вкладайте частину прибутку в розвиток, і справа буде радувати вас довгі роки.