21 ідея для бізнесу у сфері послуг

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Якщо ви не володієте великим капіталом, то оптимальною для вас може стати ідея бізнесу, пов'язана з наданням послуг.


За статистикою саме ринок послуг розвивається найшвидше в Україні. У даній сфері заробіток собі знайти може будь-яка людина, «розкрутивши» власну справу до масштабного бізнесу з представництвами по всій країні.

Послуги догляду. До цієї категорії входять як послуги няні або доглядальниці, так і догляд за хворими людьми або інвалідами. Бажано пройти медичні курси або мати профільну освіту, проте часто подібна робота пропонується людям лише з аналогічним досвідом.

Особистий помічник. Сучасний підприємець – дуже зайнята людина, який змушений приділяти весь свій час бізнесу. Таким людям часто потрібні особисті помічники, які організовують справи, простежать за їх виконанням, проведуть переговори або просто заберуть дітей зі школи.

Весільні консультації. Останнім часом набирає обертів така професія, як весільний консультант – фахівець, які відповідає за організацію одруження, написання сценарію святкування, оренду приміщень, доставку їжі та інші моменти. Для роботи від вас буде потрібно високий рівень комунікабельності і хороший смак.

Вигул тварин. Так як зміст домашніх вихованців, зокрема – собак, стає все більш популярним хобі, а особистого часу у кожної людини стає все менше, вигул тварин може стати проблемою. Тому заповзятливий людини може взятися за цю задачу за оплату. А якщо вигулювати одночасно відразу кілька вихованців, то дохід може стати дуже серйозним.

Клінінг. Прибирання квартир і будинків може стати прибутковою справою, особливо якщо прибирати будівельне сміття і вичищати приміщення після ремонту.

Допомога в переїзді. Найпростіший варіант заробітку для фізично розвиненої людини – це послуги вантажника і помічника по транспортуванню речей під час переїзду. Освіта у вас ніхто не запитає, потрібно тільки сила і витривалість.

Утилізація сміття. Ви можете заробляти на відвезенні сміття на звалища, особливо вигідно буде обходитися вивезення старих меблів, техніки і інструментів. Подібні речі можна за додаткову плату здавати в центри утилізації.

Догляду за тераріумами і акваріумами. Чиста і обробка «осель» домашніх рибок, ящірок, павуків і змій може принести чималий дохід, якщо ви зможете подолати природну гидливість і огида.

Реставрація антикваріату. Антикваріат є не тільки пам’ятними речами, але ще і відмінним вкладенням коштів, а також ідеальним прикрасою для будинку. Ось тільки ніхто не порахує прикрасою старий, запорошений і місцями потертий диван, хоч він і був проведений ще до Радянського Союзу. А ось якщо його відновити і відновити – подібна річ стане справжньою прикрасою приватного будинку, а також досить дорогим лотом для аукціону. Тому хороші фахівці з відновлення антикваріату завжди цінуються на вагу золота.

Ательє. Організація власного ательє є вигідним бізнесом і ви це зрозумієте, якщо подивитеся на ціни одягу. Для створення підприємства буде потрібно швейна машинка і досвід в даній галузі, також подбайте про гарну рекламу. У майбутньому можна об’єднати ремонт одягу з пошиттям нової, що ще сильніше підвищить дохід.

Прання одягу. Далеко не кожна сучасна людина має пральну машину, тому можна пропонувати послуги обробки одягу студентам, холостякам і людям у віці.

Садівництво. Людина з освітою ландшафтного дизайну (можна замінити спеціальними курсами) в змозі займатися благоустроєм приватній території. Висадка рослин, догляд за ними, створення дизайну присадибної ділянки – це все може стати джерелом вашого доходу.

Барбершоп. Створення унікальних стрижок є прибутковим бізнесом, при цьому вам навіть не потрібно профільну освіту, досить буде пройдених спеціалізованих курсів.

Б’юті-послуги. Нарощування вій та нігтів, створення індивідуального мейк-апу – це вкрай затребувані послуги, надання яких потребує мінімум вкладень з боку організатора.

Квест-кімнати. Організація дозвілля у вигляді розбурхують уяву квест-кімнат також принесе вам дохід і славу – люди люблять полоскотати собі нерви в спільному «реаліті-шоу». Від вас буде потрібно лише приміщення і якісний сценарій.

Фотостудія. Люди з уявою можуть створити власну фотостудію для проведення фотосесій у відповідних декораціях. Створення тематичного оточення, особливо перед святами, приверне до вашого бізнесу фотографів і охочих зробити незвичайні знімки.

Хостел. Якщо у вас великий будинок можна подумати про організацію спільних місць для мандрівників. Для цього необхідно облаштувати кімнати, зробити ремонт і якісний санвузол.

Перегін автотранспорту. Для людей з водійськими правами буде вигідно зайнятися перегоном автомобілів. Найчастіше машини женуть з-за кордону, щоб вигідніше продати на території України. У майбутньому можна розширити бізнес, закуповуючи і продаючи авто самостійно, або ж здаючи машини в служби таксі в оренду.

Кризовий менеджер. Людина, що розбирається в кредитній справі, може заробляти кризовим менеджером – фахівцем фінансового права, що допомагає українським родинам виходити з фінансових «боргових ям».

Масажний салон. Дуже вигідний бізнес, який потребує проходження спеціальних курсів або медичної освіти. Для відкриття знадобиться приміщення (спочатку підійде і власна квартира) і кушетка, також доведеться вкластися в рекламу.

Послуги прокату. Можна здавати в оренду різну техніку і речі. У 2020 році популярністю користуються велосипеди, гіроскутери, самокати, дитячі іграшки і товари, а також мантії для випускних.