Бізнес-ідея: хот-доги на паличці

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Ідея для бізнесу у сфері швидкого харчування.


Хот-дог – просто сосиска, запечена в тісті. Можна «прикрасити» цю нехитру конструкцію грибами, зеленню або сиром. Запікається хот-доги в грилі. За бажанням, зверху можна полити кетчупом, майонезом або гірчицею.

Всупереч умовлянням поборників здорового способу життя, фаст-фуд залишається популярним у всьому світі. Сьогодні в Україні майже 60% в обороті ринку громадського харчування є надбанням фаст-фуду. Експерти стверджують, що цей показник і далі буде збільшуватися.

До речі, на американському ринку ця цифра становить лише 39%. Це очевидне свідчення привабливості сфери швидкого харчування для бізнесу. Зовсім не обов’язково починати свій бізнес з чогось глобального. Для старту цілком може бути достатньо і тисячі доларів. Зараз ми розповімо вам, як це зробити.

Хот-доги на паличці

Вперше такі хот-доги виникли в США і швидко стали популярними. Через всього пару місяців нове віяння фаст-фуду захопило всю Америку, потім перекочувала в Європу і Росію. Пояснити цей успіх просто – «гаряча собака» у звичному вигляді дуже популярна у світі. Додавши зручну форму (паличку) і додаткові начинки, американці отримали щось нове. Тепер завдяки їм і ви можете побудувати бізнес на хот-догах.

Вам знадобиться

Бізнес на хот-догах не потребуватиме дуже великих фінансових вкладень або витрат часу. Знадобиться місце, обладнання та компоненти для приготування сосисок у тісті. Існує кілька можливостей для початку цього бізнесу: торговий візок, причіп, кіоск, бар, навіть ресторан фаст-фуду. Вибір залежить від можливостей і планів. Сума інвестицій буде коливатися від 15 000 до 700 000 гривень.

Апарат для виготовлення хот-догів на паличці, в сутності, гриль особливою. Сосиски (сардельки) на паличках із дерева вкладають в апарат і заливають тестом (можна з начинкою). Кришка закривається, через хвилину все готово. Гриль розрахований на шість сосисок, може виробляти в годину до 300 порцій. Не може не радувати ціна апарату, якщо замовляти у виробника. Електрогриль в цьому випадку буде коштувати всього у 25 дол. Доставляння – безкоштовно.

Перспективи

Ви вже знаєте, що ринок фаст-фуду зростає постійно і досить швидко, і зростання це буде тривати ще не один рік. Хот-доги неймовірно популярний, а його нова форма дозволяє зацікавити й залучити ще більше споживачів.

Адже в такому вигляді хот-доги зручно є де завгодно – в машині, на вулиці, на роботі. І ще – хот-доги зазвичай замовляють «партіями», тобто, по кілька штук. Від вас буде потрібно тільки приготувати та запропонувати якісний і смачний бутерброд, і вибрати зручне місце для торгівлі.

Ідеальними для торгівлі фаст-фудом, безумовно, є місця скупчення великої кількості людей, особливо молоді. Наприклад, місця біля навчальних закладів абсолютно точно можна вважати вдалими для розташування торгівлі хот-догами. Придивіться також до кінотеатрів, парків, залізничних вокзалів, аеропортах і т. д.

Окремо потрібно сказати про рентабельність цього бізнесу. Інвестиції в організацію бізнесу (мінімальні) складуть 500 доларів США. Собівартість одного хот-дога – 6 гривень. Середня ціна подібної продукції – 30 грн. Чистий прибуток від продажу кожної порції – 24 грн. Це означає, що продаючи хоча б 100 порцій щодня в одній торговій точці, ви отримаєте прибуток у 2 400 грн в день (72 000 грн в місяць).

Зовсім непогано. Це, звичайно, приблизні розрахунки, але і вони дозволяють стверджувати, що цей бізнес дуже перспективний.