Установка фото-кабінки – бізнес - ідея, що не потребує значних інвестицій

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Бізнес-ідея: установка і відкриття фотокабінки.


Отже, Ви вирішили зайнятися бізнесом, проте у Вас недостатньо коштів для запуску великомасштабного виробництва і Ви тільки осягаєте ази підприємницької діяльності. Варіантом відкриття свого власного бізнесу при вкладенні незначних інвестицій, є установка і відкриття фотокабінки. Однією з переваг відкриття такого виду бізнесу є повна автоматизація процесу і відсутність найманих працівників.

Ресурси, які необхідні – лише сама фотокабінка, початковий капітал – близько 5000$.

І ось, фотокабінка придбана, а до неї й все супутнє обладнання (антивандальний захисний ролет, картридж, фотопапір, купюро приймач), тепер розглянемо основні аспекти цього бізнесу.

Почнемо з розташування такої кабінки. Природно, для того, щоб фотокабінка мала попит, її потрібно встановити в багатолюдному, прохідному, жвавому місці. Тому цілком підійдуть всілякі розважальні центри, кафе, центральні вулиці міста.

Основною аудиторією, на яку спрямована діяльність таких кабінок, є молодь і закохані пари. До слова, таких людей у більшості міст вистачає. Головне, це оформити фотокабінку в яскраві кольори і зробити її привабливою, такою, щоб залучала увагу.

Такі кабінки особливо актуальні в літній проміжок часу в курортних місцях, коли люди перебувають у відпустках або просто на відпочинку. Зробити пам’ятний знімок зі своєю коханою людиною в курортному містечку мало хто відмовиться. Однак на курортах і ціна орендної плати буде на порядок вище. Все це необхідно враховувати.

Витратні матеріали в цьому випадку – це фотопапір, картридж, фарба, а також щомісячна оренда 2 м ?. Однієї заправки картриджа вистачає на 400 знімків. За умови, що в день фотокабінкою будуть користуватися мінімум 15 людей, рентабельність такого бізнесу досягає 50%. А якщо відкрити кілька кабінок по місту?

Найманих працівників не потрібно, потрібно тільки в кінці кожного дня відкривати касу і збирати вторговані гроші. Щоб фотокабінка прослужила довше, необхідно один раз на пів року викликати майстра, щоб той проводив діагностику з метою виявлення та запобігання неполадок. Також, приблизно раз на місяць, буде потрібно заправляти картридж фарбою. Якщо кабінка встановлена на жвавій вулиці, потрібно додатково придбати антивандальний ролет, який забезпечить захист.

Ось основні моменти, які необхідно засвоїти при відкритті такого виду бізнесу.

Отже, перевагою установки й відкриття фотокабінки є відносно невеликі капіталовкладення, висока рентабельність (при хорошому місці розташування), маленька площа оренди та автоматизація процесу. Недоліком можна вважатися небезпека установки кабінки на вулиці, бо антивандальний ролет в деяких випадках може не допомогти та не створить потрібний рівень захисту.

При хорошій рекламі й досить жвавому місці, така кабінка може приносити хороший як основний, так і додатковий дохід.