Прокат весільних авто як бізнес

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Бізнес-ідея: прокат весільних авто.


На сьогоднішній день в будь-якому українському місті існує велика кількість компаній, що пропонують прокат весільних авто преміум-класу на весільну церемонію. Втім, воно й не дивно. Адже при детальному огляді з’ясовується, що ця ніша – одна з найбільш вигідних в сегменті прокату транспортних засобів за співвідношенням витрачених часу і ресурсів до отриманого прибутку.

Реєстрація бізнесу

Оптимальною формою організації бізнесу в сфері прокату авто на весілля є ФОП. При реєстрації бізнесу необхідно буде вказати код діяльності за класифікатором КВЕД.

Оскільки прокат транспорту на весілля здійснюється здебільшого все-таки з залученням найманого водія, під цю сферу діяльності більше підходить наступний код КВЕД:

49.32 Надання послуг таксі;

49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у.

Реклама і маркетинг

Прокат весільних авто може генерувати клієнтів, використовуючи наступні рекламні канали:

 Партнерство з організаторами весіль. В першу чергу при просуванні бізнесу можна зробити партнерські угоди з підприємцями і компаніями, що займаються організацією весільних урочистостей. Як правило, серед них багато співпрацюють з прокатними компаніями і «постачають» клієнтів на оренду лімузинів за певний відсоток.

 Сайт-візитка. Необхідно розробити сайт-візитку із зазначенням всієї модельної лінійки пропонованих авто і діючих тарифів на їх прокат. Це недорого – робота фрілансера разом з хостингом обійдеться орієнтовно в 6 000 гривень.

• Контекстна і таргетингова реклама. Наступна сходинка – оптимізація сайту в пошукових системах і запуск рекламних компаній в мережі. Для ефективної роботи контекстної і таргетингової реклами рекомендується розраховувати на мінімальний бюджет близько 5 000 – 7 000 гривень щомісяця.

• Соцмережі. Більшість молодят – люди у віці до 30-33 років, є активними користувачами соціальних мереж і шукають послуги з прокату весільних авто в тому числі і тут. Рекомендації до ведення сторінок – регулярні пости з актуальною інформацією, фотозвіти з весільних поїздок, відгуки задоволених клієнтів, рекламні акції та знижки.

• Вулична реклама. Можна запланувати і рекламу оффлайн. Наприклад, досить ефективно працює реклама на білбордах біля РАЦСів. Непогано рекламують себе і самі машини – досить припаркувати вашого «залізного коня» в жвавому місці з постійним пішим і автомобільним трафіком і розмістити номер телефону і назву сайту на машині.

 Реклама на радіо. Нарешті, напередодні весняного сплеску попиту на прокат можна запустити рекламу на радіо і запустити знижки в залежності від кількості годин оренди. Чим на більший термін беруть авто клієнти, тим більшу знижку можна запропонувати.

• Дошки оголошень в інтернеті. Багато клієнтів починають пошук весільного автомобіля через розкручені дошки оголошень. Віддача від пропозиції своїх послуг на умовному «OLX» досить істотна, особливо якщо використовувати платне розміщення. Вартість просування там мала (бюджет на місяць може становити 1 000 гривень), а клієнтів може привести чимало.

 Крос-маркетинг. Не варто забувати і про різні крос-заходи, що передують весіллю – фотосесії формату Love Story (можна використовувати авто як реквізит для зйомки, особливо ретро-Волги), парубочі і дівич-вечори (відмінний привід просувати машини з великою місткістю, наприклад багатомісні лімузини).

Стартові вкладення

На старті бізнесу можна обійтися без офісу. Проте більшість підприємців воліє орендувати невелике приміщення для проведення зустрічей і переговорів з потенційними замовниками. Витрати на щомісячну оренду компактного офісу на пару робочих місць складуть близько 5 000 гривень. Ще мінімум в 10 000 гривень обійдеться реклама (онлайн і оффлайн).

Найвагоміша частина витрат – це покупка безпосередньо самого транспорту. Ми рекомендуємо купувати самі ходові моделі на кшталт Chrysler 300C – до ексклюзиву теж з часом доберетеся, але для початку необхідно переконатися в тому, що ви все робите правильно і потік клієнтів регулярний. На придбання 2 одиниць техніки піде близько 400 000 гривень.

Ще в середньому 40 000 гривень складуть витрати на оргтехніку та меблі (столи, крісла, клієнтська зона з диваном, ПК, МФУ).

Нарешті, ще одна надрентабельна «фішка» весільного прокату – покупка декоративних прикрас на авто (5 000 гривень за 2 комплекти), які відіб’ють себе за 10 днів роботи.

Таким чином початкові витрати на відкриття бізнесу з прокату авто на весілля складуть орієнтовно 450 000 гривень.

Надалі підприємцю необхідно врахувати наступні щомісячні витрати:

Мийка авто (два авто): 1 500 грн/міс.;

Пальне та заміна витратних матеріалів: 5 000 грн/міс.;

Оренда офісу: 5 000 грн/міс.;

Реклама: 7000 грн/міс.;

Комунальні платежі (електрика, інтернет, охорона): 1000 грн/міс.

Парковка: 2 000 грн за 2 авто.

Разом в місяць власник бізнесу по оренді авто на весілля буде витрачати 28 000 гривень.

Потенційний дохід весільного прокату

Прокат весільних авто генерує дохід, розмір якого варіюється від кількості годин, яку автомобіль знаходиться в роботі.

Середня вартість оренди «Крайслера» в залежності від міста становить 450-500 гривень за годину. При цьому мінімальна вартість оренди складає 3 години. Однак, як правило, середній термін оренди більший і становить близько 5 годин. Таким чином, з одного замовлення авто «привозить» своєму власникові мінімум 2 000 гривень. Додамо до цієї суми вартість оренди прикрас на машину – 200-300 гривень.

Розмір доходу підприємця за умови оренди кожної з двох машин по три дні на тиждень (зазвичай це п’ятниця, субота та неділя) складає близько 60 000 гривень. За вирахуванням витрат прибуток, який здатний приносити цей бізнес своєму власникові, складає приблизно 30 000 гривень.

При підрахунку фінансових показників бізнесу на прокаті весільних авто необхідно враховувати фактор сезонності. Якщо з настанням весни замовлень буде дуже багато, то влітку піковий попит піде трохи на спад, а в осінньо-зимовий період говорити про завантаженість машин навіть 3 дні в тиждень нелогічно. Тому реальний період окупності проєкту – близько 2 сезонів (з квітня по жовтень).

Висновок

Прокат весільних авто – успішна модель бізнесу, яка дозволяє при відносно невеликій завантаженості отримувати вагомий додатковий дохід.

Якщо розглядати середній рівень доходу, який може приносити один такий автомобіль (15 000 гривень), виходить що прокат весільних авто як бізнес навіть вигідніший, ніж здача машини під таксі. Однак не будемо забувати про суворі умови експлуатації машин в таксі і часто зневажливе ставлення найманих водіїв до техніки. Те ж саме стосується й каршерінгу – машини там працюють буквально без зупинки і після закінчення трьох років вимагають заміни через тотальне спрацювання.

Натомість прокат весільних авто – бізнес більш спокійний і не вимагає колосальних ресурсів часу для контролю. Головне – не «забуксувати» на старті справи і налагодити стабільний потік клієнтів.