• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Прикраси зі сміття – переселенка з Донеччини стала в столиці модною екодизайнеркою

Підприємець із Луганщини співпрацює з брендом ANDRE TAN та автоматизує виробництво одягу

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Підприємець із Лисичанська отримав замовлення від відомого українського дизайнера Andre Tan на виготовлення спортивних костюмів.


Підприємець із Лисичанська (Луганська область) Дмитро Косілкін розвиває швейне виробництво. Нещодавно отримав замовлення від відомого українського дизайнера Andre Tan на виготовлення спортивних костюмів. Також підприємство співпрацює зі швейною фабрикою з Херсона.

“Зараз ми відшиваємо колекцію для Andre Tan. У ній – спортивний костюм, весняна куртка та три види зимових курток. Нам запропонували співпрацю менеджери дизайнера, визначальною для початку роботи була якість нашої продукції, у нас вона висока, клієнти цінують її, тому ця співпраця склалася”, – говорить Дмитро Косілкін.

Виконати замовлення якісно дозволяє обладнання, яке підприємець отримав від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID). Це автомат для виготовлення кишень. Він дозволив автоматизувати процес – скоротити пошиття кишені з 6 хвилин до 30 секунд. Також у цеху встановили закріплювальну машину для якісного виконання швів на виробах.

“Щоб конкурувати з відомими брендами, світовими гуртовими виробниками та пришвидшити процес виконання замовлення, потрібна автоматизація виробництва. Таке обладнання нам дозволило скоротити часові витрати на 10%. Я мрію про повну автоматизацію 4.0 на своєму виробництві та покроково йду до цього. Зараз усе обладнання, яке ми купуємо чи отримуємо за грантами, спрямовую саме на це”, – каже Дмитро.

Основний напрямок виробництва – куртки для дітей та дорослих. Підприємство працює за попереднім замовленням. Це дозволяє завантажити потужності навіть у літній період.

“Ми купуємо тканину, повідомляємо про це наших клієнтів через наш сайт і просимо зробити передзамовлення. Так замовники отримують куртки за нижчою ціною, ніж це було б у сезон”, – говорить підприємець.

Зараз у цеху шиють шкільну форму для крамниць Сєвєродонецька, а також літній одяг (шорти, футболки) для інших замовників.
Надалі підприємець планує придбати принтер для друку малюнків на тканині. Це пришвидшить процес виконання індивідуальних замовлень та дозволить бути більш конкурентоспроможним на ринку швейного виробництва України.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Статті
  • Прикраси зі сміття – переселенка з Донеччини стала в столиці модною екодизайнеркою