Донеччанка відкрила центр розвитку, у якому виховуватиме розумних дітей

Мешканка Добропілля Наталя Гуріна відкрила у місті власний центр розвитку для малюків і дошкільнят / фото: Донецький обласний центр зайнятості
Мешканка Добропілля Наталя Гуріна відкрила у місті власний центр розвитку для малюків і дошкільнят / фото: Донецький обласний центр зайнятості

Мешканка маленького міста на Донеччині Наталя Гуріна, яка понад 30 років навчала дорослих та підлітків, відкрила у місті власний центр розвитку для малюків і дошкільнят.


Мешканка Добропілля Наталя Гуріна відкрила у місті власний центр розвитку для малюків і дошкільнят «Clever children», що в перекладі з англійської означає «розумні дітки». Жінка планує надавати освітні послуги з англійської мови для самих маленьких, починаючи з трирічного віку, готувати малечу до школи та проводити корекційні заняття діток з логопедом-дефектологом, повідомляє Донецький обласний центр зайнятості.

За освітою Наталя вчителька початкових класів, викладачка української мови та літератури. Кардинальні переміни в житті жінки, яка близько 30 років пропрацювала викладачем у вечірній школі, 15 з яких її очолювала, почалися зі звільненням з місця роботи. Але зміни завжди несуть щось позитивне. Нарешті у жінки з’явився шанс реалізувати давню мрію – відкрити у місті власний дитячий центр розвитку.

«Вже десь близько 5 років я маю мрію про власний освітній бізнес, який надасть мені змогу стати фінансово успішною людиною, що матиме можливість влаштувати батькам гарний відпочинок, який зміцнить їхнє здоров’я», - визнається Наталя. 

Близько чотирьох місяців майбутня бізнес-леді крок за кроком наближувалась до важливого рішення. У серпні 2018 року вона звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Добропільського міського центру зайнятості, фахівці якого направили жінку на курс «Основи підприємницької діяльності» у Донецький центр професійно-технічної освіти, де вона успішно отримала перші теоретичні і практичні знання із започаткування власної справи.

У грудні, отримавши від служби зайнятості одноразову допомогу по безробіттю на започаткування власної справи та зареєструвавшись як приватна підприємниця, Наталя заходилася втілювати власну бізнес-ідею на практиці.

По-перше, жінка згуртувала творчий колектив висококваліфікованих професіоналів, які володіють методиками раннього розвитку і навчання та мають великий досвід роботи в школах або дитячих садках. Надалі жінка облаштувала затишне приміщення для прийому маленьких клієнтів, все тримала під власним контролем – від дизайну оформлення приміщення до технічного облаштування навчального простору.

7 січня 2019 року центр розвитку «Clever children» відкрив свої двері першим відвідувачам. Сучасний освітній центр Наталі, який забезпечений широким вибором розвиваючих ігор та методик, інтерактивною дошкою «Smart board», вже має перших клієнтів, хоча організаційна робота ще триває.

Наталя зізнається: «Ще одна з причин, яка надихнула мене відкрити власний навчальний центр – це моя дворічна онука. Саме про неї я міркувала, коли вирішувалась на цей крок. На жаль, у Добропіллі нема закладів для дошкільнят відповідної спрямованості».

І хоча конкурентів у власниці «Clever children» немає, вона тримає високу планку. Активна підприємниця вже веде перемовини щодо відкриття курсів з англійської та ділової української мов для дорослих, планує викладати етику та естетику поведінки для різних вікових груп.