Власна справа: від ідеї до дії


Цикл вебінарів допоможе початківцям зробити перші кроки у відкритті власної справи.


фото:Проєкт

“Власна справа: від ідеї до дії” – це серія вебінарів, що покликані дати базові знання та інструменти, необхідні для початку підприємницької діяльності. Сім онлайн-лекцій допоможуть зробити перші кроки у відкритті власної справи.

Вони будуть корисні для тих, хто хоче:

◾️ знайти чи розвинути власну бізнес-ідею і розробити план її реалізації;

◾️ зрозуміти потреби потенційних клієнтів і знайти свою цільову аудиторію;

◾️ розробити свій бренд і навчитися використовувати комунікації для його просування;

◾️ зрозуміти де шукати інвесторів і як їх переконати вкладати кошти у ваш бізнес;

◾️ розібратися з формами оподаткування та іншими юридичними аспектами підприємництва.

Щоб взяти участь у серії вебінарів, заповнюйте анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEE56g2NJ-sxxGDd9lSqumvrHMf5PfJYdK0invjq0QTs-cTg/viewform?usp=sf_link. Ми відберемо 30 найбільш мотивованих заявників. Дедлайн для заявок – 12 квітня включно.

План вебінарів:

◾️ 15 квітня: “Від ідеї до проекту: як визначити цінний для клієнта продукт і спланувати свою бізнес-модель”. Лектор – Tatyana Izmailova, PhD, MBA, керуючий партнер консалтингової компанії “Необхідно і достатньо”, викладач Kyiv School of Economics.

◾️ 16 квітня: “Що необхідно підприємцям для залучення інвестора. Можливості і підводні камені кредитів”. Лектор – Lyubomyr Ostapiv, MBA, засновник соціального проекту “Сімейний бюджет”, фінансовий планер iPlan.uа.

◾️ 17 квітня: “Проектний менеджмент: як планувати, щоб усе вдавалося”. Лектор – Julie Simonova, проектний менеджер благодійної організації Zagoriy Foundation.

◾️ 21 квітня: “Маркетинг та маркетингова стратегія”. Лектор – Oksana Lykhozhon, CEO маркетингової компанії SODA Digital Advertising Group.

◾️ 22 квітня: "Операційний менеджмент: на якому з етапів компанії створюють свою унікальність?". Лектор – Наталія Рябуха, засновниця благодійної крамниці "Ясна річ".

◾️ 23 квітня: “Створення бізнесу: юридичний аспект”. Лектор – Vasya Fedorenko, юрист юридичної фірми Nobles.

◾️ 24 квітня: “Онлайн-зустріч з успішними підприємцями”. Учасники: Tanya Orlyk, засновниця книжкового стартапу Book Box; Iryna Taran, засновниця соціальної тренінгової компанії "Моя Дія"; Наталія Рябуха, засновниця благодійної крамниці "Ясна річ".

Усі вебінари відбуватимуться о 18:00-19:30 на платформі Zoom. Про технічні деталі ми повідомимо відібраних учасників завчасно.

Проект “Власна справа: від ідеї до дії” реалізовано в межах Democracy Study Centre at GPUS за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, German-Polish-Ukrainian Society та European-Ukrainian Youth Policy Centre.

Наші інформаційні партнери: Pro Bono Club Ukraine, Happy Monday, Громадський Простір, EuProstir, Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян.

Контакти для додаткової інформації: vlasnasprava2020@gmail.com