Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини — перемагаємо кризу разом!»


Серія вебінарів та онлайн-консультацій від Донецької торгово-промислової палати та Програми ООН із відновлення та розбудови миру


фото: Донецька ТПП

Представників мікро, малого та середнього бізнесу Донецької області, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом,
громадські організації, бізнес асоціації запрошують взяти участь в проєкті, який Донецька ТПП організовує разом із Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини — перемагаємо кризу разом!» — це серія вебінарів та онлайн-консультацій, що покликані надати підтримку професійно-діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ після карантину, у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19. Це фахова та експертна допомога у питаннях виходу із кризи без значних втрат.

Програма буде складатися з двох компонентів:

1. Серія вебінарів, де експерти з маркетингу, контекстної реклами, системи публічних закупівель, онлайн-продажів, готельно-ресторанної справи розкажуть як пережити підприємництву період кризи, вдосконалити певні етапи життєдіяльності свого бізнесу.

2. Серія онлайн-консультацій, де учасники отримають відповіді на свої запитання від експертів Донецької ТПП, представників податкової інспекції, представників Донецької ОДА.

Чекайте на календар заходів найближчим часом.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3cabpaq.

Якщо у Вас з’явились питання, пишіть координаторці Аріні Казіловій у приватні повідомлення або на електронну скриньку arina.kazilova@gmail.com.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.