Підприємців запрошують до онлайн-тренінгу 𝗘𝗫𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗕𝗢𝗢𝗧𝗖𝗔𝗠𝗣 «Інструменти для швидкого старту»


Участники опанують інструменти планування та розвитку експорту.


фото з відкритих джерел

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту за підтримки Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запрошують експортерів-початківців з усіх регіонів України долучитись до онлайн-тренінгу 𝗘𝗫𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗕𝗢𝗢𝗧𝗖𝗔𝗠𝗣 «Інструменти для швидкого старту», що відбудеться впродовж 28–30 липня зі щоденним стартом о 16:00.

EXPORT BOOTCAMP «Інструменти для швидкого старту» – це 3-денний вебінар загальною тривалістю 6,5 годин, який допоможе зрозуміти як спланувати експортну діяльність та зробити перші кроки.

Протягом навчання експортери опанують інструменти планування та розвитку експорту у 4-х кроках:

-  КОМПАНІЯ - оцінка експортної спроможності компанії та вплив результатів на вибір ринків збуту та подальші кроки експортної діяльності.
- РИНОК - вибір потенційних ринків з урахуванням експортної спроможності компанії – знайомство зі схемою аналізу, відкритими ресурсами та прийняття рішення на основі зібраної інформації.
- ТОВАР - визначення ціни та проведення порівняльного аналізу; відповідність товару вимогам ринку (законодавчі та маркетингові); розробка торгової пропозиції.
-  ПАРТНЕР - складання профілю та списку потенційних партнерів, знайомство з ресурсами пошуку. Інструменти просування.

І найголовніше – експортери зможуть застосувати інструменти та навички вже на тренінгу!

Тренером виступить Галина Перепелиця - незалежна експертка з міжнародної торгівлі, сертифікований консультант та тренер з питань експорту до ЄС та технічної відповідності

Умови участі, деталі щодо реєстрації, повна програма тренінгу та інформація про тренера за посиланням: https://preview.mailerlite.com/c7d9j4

Зареєструватись можна до 24 липня (23:59) за цим посиланням: https://forms.gle/EpRFvh8CHYZjBgHV7