На Донбасі стартує освітній проєкт для жінок


Жінок Донбасу запрошують на навчання бізнесу.


фото з відкритих джерел

Майбутніх підприємниць запрошують долучитися до безкоштовного навчання з проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок на Донбасі».

Проєкт призначений для допомоги жінкам Донбасу у розширенні своїх економічних можливостей. Якщо Ви хочете відкрити власну справу, перейти з найманої роботи до створення свого бізнесу або зробити хобі прибутковим.

Під час проєкту учасниці пройдуть тестування, яке допоможе їм знайти нові напрями професійного розвитку, освоїти теоретичний блок, і отримають консультативну підтримку і менторський супровід від спеціалістів у різних сферах.

Структура навчання - програма складається з трьох блоків. Перший блок - (18 год) поглиблене тестування з індивідуальною консультацією по результатах, другий - (60 год, 6 семінарів ), третій - надання особистих та групових консультацій (всього 8 годин), та менторський супровід протягом 7 місяців ( всього - 14 годин).

Проєкт реалізується за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади, у партнерстві з гуманітарною організацією ACTED та громадською організацією «Асоціація жінок "ПАНІ».
Навчання відбуватиметься на платформі ZOOM.

Участь у проєкті є неоплачуваною.

Посилання на анкету: https://forms.gle/HkaodiHsJvPcKzK46.

Додаткова інформація про програму проєкту: https://drive.google.com/file/d/1K9sqowad_ss1Zmxjdb9HwXek1YKkWtZM/view. 

З питаннями звертайтеся в особисті повідомлення або за номером:
050-471-3748 - Лариса Одаренко - ГО «Асоціація жінок "ПАНІ";
095-748-3010 - Влада Романова - менеджерка проєкту.