• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Анонси
  • Вебінар на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину»

Зимова Студреспубліка запрошує молодих активістів на обоворення теми: «Україна і людство: що ми можемо зробити для Світу?»


2-5 березня 2018 року в Карпатах відбудеться ювілейна «Х Зимова Студреспубліка», на яку запрошують активісти за всієї України


Зимова зустріч для українських активістів в

Кожен рік небайдужі громадяни – активісти, експерти, просто прогресивні люди — збираються на Буковині на «Зимову Студреспубліку». Це – унікальне коло однодумців, які готові працювати над альтернативою, над гідним місцем України серед топ-20 найрозвинутіших країн. Для цього треба не просто позбутися провінційних комплексів і деструктивних ідеологій, а тут і зараз формувати прогресивну адженду для глобального людства.

Умови участі: щоб стати учасником ЗиСР-X необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 23 лютого.

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, учасники матимуть нагоду відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо. Організаційні питання: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com

Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Організаційний внесок(без знижок)-1650 грн. (для тих, хто зареєструвався до 11 лютого).Після 11 лютого оргвнесок буде збільшено на 20%.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Анонси
  • Вебінар на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину»