Бізнес-місія до Албанії


Донецька ТПП запрошує вітчизняних виробників харчових продуктів долучитися до бізнес-місії до Албанії 9-11 березня 2018 року і взяти участь в одній з наймасштабніших виставок Балканського півострова “Food&DrinkFestival”


Українських виробників харчових продуктів запрошують до Албанії/фото з відкритих джерел

Під час участі у виставкових заходах “Food & Drink Festival” учасники матимуть можливість ознайомитися з ринком Албанії, продемонструвати свою продукцію, знайти нових дистриб’юторів та розширити збутову мережу на ринок Балкан, прийняти учать в В2В переговорах і здійснити ділові поїздки на підприємства для налагодження подальшої співпраці.

Для виробників українських товарів буде організовано колективний стенд. Вартість 1 м2 стендового місця — 70 євро. Вартість участі у заході становить 160 євро/день, що включає проживання в готелі, трансфери на території Албанії, харчування, відвідування виставки та підприємств, організаційна підтримка та ін., окремо учасники сплачують переліт Київ-Тірана-Київ.

Албанські підприємці чекають на українську продукцію – кондитерські вироби, солодощі, мед, шоколадні вироби, алкогольні напої, пиво, енергетичні напої, а також, корма для тварин.

Детальнішу інформацію можна дізнатись у експертів Донецької ТПП:
Таміла Дмитриченко (тел. + 38 099-945-64-03, e-mail: t.maktpp@gmail.com 
Яна Нефьодова (тел. +38 066-623-76-67), e-mail: yananefyodova12@gmail.com