USAID надає гранти на підтримку МСП, якими керують жінки

БІЗНЕС Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Донецька та Луганська область
Кінцевий термін подання: 31 липня 2020 року.

Підприємниці Донеччини можуть подавати грантову заявку на розвиток власного бізнесу. Із 2 січня 2020 року розпочався запит на подання грантових заявок по Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», повідомляє «Бізнес-Схід».

Ціль гранту

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Об'єм фінансування

300 000 грн.

Контакти

Запит на подання грантових заявок разом із матеріалами грантової заявки у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1KwSGDlHTzC1jsMHif8nhkE1DIFKXXVvo.

Учасники конкурсу

Жінки, які мають свій бізнес або хотять відкрити всласну справу

Порядок подачі проектних пропозицій

Матеріали грантової заявки слід подавати в електронній формі на електронну адресу:
Grants@CEPUkraine.org з обов'язковим зазначенням ЗПЗ-2019-009 у темі електронного листа.

Вимоги до учасників

Заявниці повинні представляти приватні підприємства або бути фізичними особами-
підприємцями, офіційно зареєстрованими в Україні, заснованими, створеними, та такими, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського
законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.