Соціальні підприємства Донеччини можуть отримати грант до 3500 євро

бізнес Український соціальний венчурний фонд

Україна
2020 рік

Фінансова підтримка соціальним підприємцям-початківцям

Ціль гранту

Український соціальний венчурний фонд оголошує перший конкурс частково-поворотних грантів для підтримки соціальних підприємств, повідомляє “Бізнес - Схід”.

 Мета конкурсу — надати фінансову підтримку соціальним підприємцям-початківцям України. 

Бюджет проєкту може включати:

витрати на виготовлення інформаційно-просвітницьких матеріалів з метою популяризації ідеї соціального підприємства, оплату аудиторських, бухгалтерських, юридичних, розробницьких послуг, придбання витратних матеріалів і обладнання, офісної техніки і програмного забезпечення, проведення ремонту в офісних і виробничих приміщеннях підприємства, інші витрати, які сприяють досягненню соціальної мети підприємства.

Об'єм фінансування

Бюджет кожної заявки повинен складати від 2500 до 3500 євро (в гривневому еквіваленті).

Контакти

 Електронна пошта: usv.fund@gmail.com

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються соціальні підприємці, які зареєстрували свою організацію відносно недавно (до 2-х років) та потребують фінансових ресурсів для розвитку.

Порядок подачі проектних пропозицій

Питання щодо цього оголошення до 6.02.2020 можуть бути надіслані у письмовому вигляді на електронну пошту організації usv.fund@gmail.com

 Дедлайн - 7 лютого 2020 року.

Джерело: http://bit.ly/38xbz9q

Вимоги до учасників

За умовами конкурсу 10% від отриманої суми грантоотримувач повинен повернути у вигляді благодійного внеску через рік на рахунок Українського соціального венчурного фонду для його розвитку та адміністративної діяльності.