Грантова програма підтримки індивідуальних сільськогосподарських виробників

Бізнес Норвезька рада у справах біженців

Донецька і Луганська області
Дедлайн - 9 квітня 2018 р.

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством іноземних справ Норвегіі розпочинає програму підтримки індивідуальних сільгоспвиробників в Луганській і Донецькій областях з метою підвищення рівня продовольчої безпеки та життєзабезпечення для ВПЛ і місцевого населення, яке постраждало в результаті конфлікту.

Ціль гранту

Оновлення або відновлення продуктивності малого сільського господарства, відновлення стабільного життєзабезпечення, поліпшення доступу до сільськогосподарських ринків, надання знань про найбільш продуктивні і ефективні стратегіії ведення сільського господарства.

Об'єм фінансування

до 26000 грн

Контакти

Норвезька рада у справах біженців, 

відділ продовольчої безпеки та життєзабезпечення,                                                                

м.Северодонецьк, вул. Федоренко, тел.гарячої лінії: 0800 302 007

e-mail: ua.agrogrant@nrc.ua

Учасники конкурсу

Внутрішньо переміщені особи, які постійно проживають в сільській місцевості, а також місцеві жителі, які втратили работу у  зв'язку з військовим конфліктом. 

Порядок подачі проектних пропозицій

Для участі у конкурсі, треба: 

 1. Зателефонувати на гарячу лінію Норвезького ради (0800 302007) та зареєструватися для участі в підготовчому семінарі.
 1. Запросити форму заявки та проекту, надіславши лист на електронну адресу ua.agrogrant @ nrc.no, вказавши в темі листа ПІБ заявника, місце фактичного проживання і контактний телефон.
 2. Скласти сільськогосподарський проект - заповнити заявку та відправити в режимі онлайн (онлайн-заявка) або поштою, де вони будуть розглянуті незалежною комісією
 3. За результатами розгляду, в залежності від якості проекту, повноти інформації та критеріїв уразливості, оціночна комісія Норвезької ради відвідає відібраних претендентів за місцем ведення їх господарств з метою проведення огляду умов утримання та актуальність наданої інформації, і на основі результатів візиту буде прийнято рішення про затвердження або відхилення заявки
 4. Заявки, які набрали найбільше балів і успішно пройшли візуальну перевірку, будуть рекомендовані для фінансування, після чого одержувачі коштів повинні підписати Договір про отримання грошових коштів і їх цільове використання.
 5. Учасники будуть повідомлені про результати розгляду їх заявок не пізніше ніж через два місяці після дати закінчення їх прийому.

Вимоги до учасників

Присутність в сім'ї наступних факторів:

 • інвалідність (1, 2 група інвалідності), 
 • хронічні захворювання (ВІЛ / СНІД, діабет, туберкульоз, онкологія),
 • батьки-одиначки,
 • домогосподарства, очолювані жінками,
 • сім'ї з двома і більше дітьми до 18 років
 • непрацевлаштованість працездатних членів в сім'ї, що складається з внутрішньо переміщених осіб. Якщо хоча б один член сім'ї має офіційне місце працевлаштування, така сім'я не може вважатися безробітною.
 • втрата одним або декількома членами сім'ї (особливо годувальниками) роботи безпосередньо в результаті конфлікту і неможливість працевлаштуватися до сих пір.
 • втрата сім'єю доступу на ринки збуту своєї продукції відразу ж після виникнення конфлікту і в його результаті.

Проект повинен демонструвати стійкість зазначеної сільськогосподарської діяльності, мати наявні базові знання про ринковий попит та передбачати створення робочих місць (повна зайнятість або сезонна).