Нова можливість — грант від USAID на суму до $ 75 000

бізнес USAID

Східна Україна
до 01.08.2020 р.

Можливість для підприємців розширити новий бізнес. Термін подачі заявки: до 01.08.2020 року.

Ціль гранту

Основна мета надання гранту — надати можливості для розширення нового бізнесу. Надання грантової підтримки направлено на отримання результатів, перерахованих нижче:
1. Збільшення продажів. Досягається за рахунок збільшення виробництва, збільшення продуктивності, зміцнення відносин з існуючими клієнтами та побудови відносин з новими клієнтами.
2. Експорт товарів і послуг. Досягається шляхом пошуку нових іноземних клієнтів або зміцнення відносин (і збільшення обсягу торгівлі) з існуючими іноземними клієнтами або поліпшення умов торгівлі з існуючими та новими іноземними клієнтами.
3. Створення спільних проєктів з з ключовими представниками ринку (наприклад, провідними компаніями, лідерами громадської думки, провідними ЗМІ, організаціями з впізнаваними брендами і т. д.) які (в разі успіху) привернуть увагу громадськості до грантоотримувачів, що розширить ринок збуту товарів/послуг.
4. Залучення додаткового фінансування в будь-якій формі, яке забезпечує зростання капіталу або істотну матеріальну вигоду для грантоотримувача.

Об'єм фінансування

Сума гранту:
до 75 000 доларів.

Контакти

Grants@CEPUkraine.org

Учасники конкурсу

Гранти надаються для стартапів, які виробляють товари або надають послуги, з урахуванням хоча б одніє з перелічених умов:
- застосування ноу-хау, ідей або винаходів, які перетворюються в продукти або послуги, які є унікальними і конкурентоспроможними на глобальних ринках;
- прогресивні знання (при проєктуванні, виробництві, продажу, надання послуг і т. д.);
- прогресивні технології (IT, інженерія, електроніка, апаратне забезпечення та ін., які дозволяють розширити і полегшити розширення діяльності).

Гранти надаються зареєстрованим відповідно до Українського законодавства приватним підприємцям і юридичним особам приватної форми власності.

Порядок подачі проектних пропозицій

Необхідні форми для заповнення і подачі грантової заявки можна завантажити за посиланням  https://drive.google.com/…/17Hxwn8_TbGNGu1Arh4F6tVhnqMT-hRDj
Грантова заявка разом з документами приймаються тільки в електронному вигляді на  Grants@CEPUkraine.org, вказавши в темі повідомлення «RFA-2020-012»
Додаткова інфрмації по гранту  https://www.prostir.ua/…

Вимоги до учасників