DRC-DDG відкриває новий конкурс грантової підтримки до 5000,00 доларів США

бізнес Данська Рада у справах біженців

Донецька та Луганська область
до 2021

Допомога надається на підтримку бізнес-діяльності та збереження існуючих робочих місць (з огляду на епідеміологічну ситуацію, поширення коронавірусу COVID-19 і введення карантинних обмежень).

Ціль гранту

Головна ціль програми: збереження існуючих робочих місць шляхом надання можливостей для безперебійного функціонування бізнес-діяльності в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога власникам мікро, малого та середнього бізнесу на адаптацію / перепрофілювання / переорієнтацію бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць.

Об'єм фінансування

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов'язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності. (Допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги. Одержувач фінансової допомоги зобов'язаний буде сплатити всі податки відповідно до чинного законодавства України).

Контакти

063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)

063 252 67 27 Надія (Луганська область, північні райони Донецької області)

Учасники конкурсу

Учасники програми: суб'єкти мікро, малого та середнього бізнесів підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей. Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації / перепрофілювання / переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень.

Порядок подачі проектних пропозицій

Подати заявку можна за посиланням:https://lap.drc.ngo/user/form-sme-covid-19/

Вимоги до учасників

При розгляді заявок будуть враховуватися такі критерії:

Діючий бізнес, який був рентабельним до поширення коронавірусу COVID-19 і введення карантинних заходів;

Детальний бізнес-план і чітке розуміння схеми реалізації ідеї адаптації / перепрофілювання / переорієнтації існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів, з акцентом на збереження робочих місць;

Відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства до здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів.