Грант до 6,5 тис. євро на започаткування, відновлення чи розширення МСП на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей

бізнес UNDP за фінансової підтримки ЄС

Території Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький райони).
2020

Спеціальні програми за підтримки ЄС для МСП на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей

Ціль гранту

UNDP за фінансової підтримки ЄС

Об'єм фінансування

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС надає гранти до 6,5 тис. євро на започаткування, відновлення чи розширення МСП на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький райони).

Контакти

Деталі програми за посиланням: http://smemap.eu4business.eu/east_msp

Учасники конкурсу

Участь у програмі можуть брати мікро-, малі та середні підприємства (ФОП або юридичні особи) з кількістю працівників до 250 осіб та річним доходом до 10 мільйонів євро в гривневому еквіваленті за офіційним курсом НБУ, що здійснюють підприємницьку діяльність з розміщенням своїх виробничих потужностей (виробничих приміщень, обладнання, устаткування, с/г угідь тощо) на підконтрольній Уряду України території Донецької та Луганської областей не ближче, ніж 5 км до лінії розмежування.

Порядок подачі проектних пропозицій

Підтримуються бізнеси наступних напрямків:

  1. Виготовлення кераміки;
  1. Виробництво текстильної продукції та одягу;
  1. Підтримка індустрії гостинності
  1. Виробництво устаткування та інжинірингові послуги;
  1. Виробництво харчових продуктів;
  1. Виробництво зернових та олійних культур;
  1. Виробництво яловичини та коров'ячого молока;
  1. Виробництво м'яса домашньої птиці та яєць;
  1. Вирощування овочів, фруктів та плодоовочевих культур.

Загальна сума грантового пулу складає 2,48 млн. євро. В 2019-2020 році були профінансовані 170 бізнес-проєктів. Наступний раунд оголошення грантового конкурсу – в серпні 2020 року.

Вимоги до учасників