Конкурс проектів для малих і середніх підприємств Донецької та Луганської областей

Бізнес USAID

Донецька та Луганська області
Зявки приймаються до 28 лютого 2018 року

Гранти для впровадження нових технологій і підвищення стандартів для малих і середніх підприємств Донецької і Луганської областей, які працюють в плодоовочевих і м'ясо-молочному секторах.

Ціль гранту

Покращення переробки плодоовочевої, ягідної, молочної та м’ясної продукції на території Донецької та Луганської областей;

покращення ланцюгів постачання засобів виробництва для сільськогосподарських виробників на контрольованій Урядом України територіях Донецької та Луганської областей;

сприяння продажу фруктів, овочів, ягід, молочної та м’ясної продукції з контрольованої Урядом України території Донецької та Луганської областей в інші області, а також для експорту;

розширення переліку інформаційно – консультаційних послуг з впровадження нових технологій, контролю безпечного виробництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Об'єм фінансування

Гранти надаються для придбання виключно нового обладнання, необхідного для впровадження ефективних технологій, спрямованих на досягнення очікуваних результатів, зазначених у підрозділі IC.

Співфінансування з боку грантоотримувача для закупівлі нового обладнання має становити не менше ніж 30% загального бюджету проекту.

Контакти

Володимир Наконечний - керівник відділу грантів і контрактів USAID

grants@ukraineards.com   тел. 044 390 1451

Учасники конкурсу

USAID планує відібрати до 5 (п’яти) українських організацій, комерційних або з громадського сектора, які мають належати до однієї із таких категорій:

  • малими і середніми підприємствами, приватними підприємцями (МСП) та сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами (СОК) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
  • МСП та СОК – постачальниками послуг та матеріально-технічних ресурсів (наприклад, добрива, засоби захисту рослин, ветеринарний супровід, комбікорми, упаковка продукції, забезпечення логістики тощо) для забезпечення виробників та переробників плодово-овочевої та м’ясо-молочної продукції на контрольованих Урядом України територіях Донецької та Луганської областей.

Порядок подачі проектних пропозицій

Заявки подаються українською мовою і за обсягом не повинні перевищувати 20 сторінок.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід надсилати в електронному вигляді, на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на електронну адресу: grants@ukraineards.com, з посиланням на RFA-04-2 у темі листа.

Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 28 лютого 2018 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Вимоги до учасників

МСП та СОК є прийнятними для одержання гранту за умови, що вони здійснюють свою діяльність на:

  • контрольованих Урядом України територіях Донецької та Луганської областей, виробничі потужності по переробці, доробці, логістиці тощо яких (де планується впроваджувати проект) знаходяться не ближче ніж за 30 км від лінії розмежування.
  • територіях Харківської, або Дніпропетровської, або Запорізької областей, що відповідають хоча б одному з наступних критеріїв:

у загальному обсягу продукції, що постачається на потужності заявника, доля продукції від виробників з Донецької та Луганської областей складає не менш ніж 30%;

заявник постачає не менш ніж 50% своєї продукції для забезпечення діяльності товаровиробників та переробників в Донецькій та Луганській областях.