За рік в економіку Донеччини інвестовано 25 млрд гривень

За рік в економіку Донеччини інвестовано 25 млрд гривень/фото: з выдкритих джерел
За рік в економіку Донеччини інвестовано 25 млрд гривень/фото: з выдкритих джерел

У 2018 році підприємствами та організаціями Донецької області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 25 млрд 651 млн гривень капітальних інвестицій.


У січні-грудні 2018 року освоєно на 54% більше інвестицій, ніж в зазначеному періоді 2017 року, повідомляє Головне управління статистики в Донецькій області.

На Донеччину припадало майже 5% загального обсягу капітальних інвестицій в Україні. За цим показником регіон посів в країні четверте місце після Києва, Дніпропетровської та Київської областей.

Найбільшу кількість інвестицій, а це більше 15 млрд гривень, освоєно промисловими підприємствами Донеччини. Більше 300 млн гривень було інвестовано в житлове будівництво. 

В цілому по економіці області основним джерелом фінансування інвестиційної діяльності залишалися власні кошти підприємств і організацій. У минулому році вони склали 21 млрд 620 млн гривень, або 84,3% загального обсягу капітальних інвестицій.

Із коштів місцевих бюджетів освоєно більше 3 млрд гривень, капітальні інвестиції коштом державного бюджету склали 515,1 млн гривень.

На банківські кредити та інші запозичення припадало всього 0,6% всіх капітальних інвестицій, це трохи більше 150 млн гривень.