• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • «Сортування сміття має стати звичкою» - у Краматорську відбудеться перший екофорум Донбасу

«Сортування сміття має стати звичкою» - у Краматорську відбудеться перший екофорум Донбасу

у Краматорську відбудеться перший екофорум Донбасу/фото:freeradio.com.ua
у Краматорську відбудеться перший екофорум Донбасу/фото:freeradio.com.ua

Представників бізнесу та активістів Донбасу запрошують стати учасниками форуму «ЕкоСхід», під час якого буде проаналізований досвід сортування сміття, досягнення й помилки, на які слід звернути увагу.


Головними темами форуму стануть питання впровадження роздільного збору сміття та його утилізація, повідомляє «Бізнес-Схід».

На перший екофорум запрошуються екоактивісти, представники бізнесу і влади. Проект «ЕкоСхід», який придумали у громадській організації «Добра воля», що на Харківщині, в січні-лютому провів серію тренінгів в Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку.

«Ми хотіли в стислій та доступній формі пояснити, яких помилок можна уникнути, а які можливості варто використовувати, — пояснює керівник проекту Артем Костецький.  - Проект зібрав на тренінгах більше 50 мешканців Донбасу».

За словами Артема, на форумі «СхідСортує» вони зможуть узагальнити свій досвід, відновити старі знайомства й завести нові, поділяться досягненнями та помилкам у питаннях сортування сміття та його переробки.

Крім того, екоактивісти впевнені, що організація сортування небезпечних відходів, і сортування ТПВ взагалі — посильне завдання для жителів Донбасу і місцевих рад. Але для її вирішення необхідно об'єднатися.

«Під час тренінгів ми зустріли безліч людей, щиро зацікавлених у тому, щоб їхні міста були чистими і безпечними, - відзначила представниця еко-руху Ксенія Тумановська. - Багато з них приїдуть 15 березня в Краматорськ, і якщо вони знайдуть спільну мову, то форум може визначити екологічне майбутнє Донбасу не тільки на найближчий час — на довгі роки».

Форум «ЕкоСхід» відбудеться 15 березня у Краматорську. Початок о 10:00, завершення о 16:30. Реєстрація до 9 березня за посиланням.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • «Сортування сміття має стати звичкою» - у Краматорську відбудеться перший екофорум Донбасу