• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • Французька олія для української косметики - на Донеччині підприємниця виготовляє натуральні креми

Французька олія для української косметики - на Донеччині підприємниця виготовляє натуральні креми

а Донеччині підприємниця виготовляє натуральні креми/фото: з відкритих джерел
а Донеччині підприємниця виготовляє натуральні креми/фото: з відкритих джерел

Мешканка Приазов'я Катерина Гіріна торік зацікавилася виготовленням натуральних кремів, отримала грант і почала робити на замовлення креми та шампуні з натуральних інгрідієнтів.


Жителька села Покровське Мангушського району Катерина Гіріна шукала бальзам для губ. Не знайшовши потрібного, вирішила спробувати зробити сама.

“В інтернеті я знайшла відео, переглянула, купила необхідні компоненти, з першого разу у мене вийшло те, що я хотіла”, - розповіла Катерина Гіріна.

Усю косметику спочатку тестувала на собі та рідних – добирала необхідну рецептуру, використовувала бджолиний віск, нерафіновану олію, натуральні консерванти. Також пройшла он-лайн курси, аби дізнатися секрети виготовленням кремів.

У 2018 році Катерина Гіріна отримала грант від Міжнародної організації з міграції. Завдяки цьому у підприємниці з’явилося необхідне обладнання для виготовлення продукції – холодильник, блендер, водяна баня.

Інгредієнти для кремів Катерина купує в Україні та Франції. Каже, що особливою популярністю у неї користуються креми від зморшок, також є зволожуючі, для проблемної шкіри. Одна з останніх новинок – твердий шампунь.

“Це дуже зручно - шампунь у вигляді твердого шматочка. Він корисний для волосся, адже у рідкому шампуні є багато компонентів, які сильно знежирюють шкіру голови, а це погано. Твердий шампунь не містить цих складових”, - розповіла Катерина про особливості новинки.

Для виготовлення своєї продукції жінка використовує виключно натуральні компоненти – ефірні олії, природні консерванти.

“У нашому житті багато хімії, хочу, аби жінки користувалися натуральною косметикою, були красивими. Мене надихає справа, яку я роблю, і краєвид за вікном – я живу у селі, за вікном – поля, цей краєвид дає натхнення”, - сказала підприємниця.

Сьогодні Катерина Гіріна вже замислюється над тим, щоб отримати сертифікати на свою продукцію.  Так коло клієнтів стане значно ширше та й з’являться нові ринки збуту.

Читайте: Бізнес на лінії вогню: за 5 км від фронту мешканець Мар'їнки розвиває власну справу

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • Французька олія для української косметики - на Донеччині підприємниця виготовляє натуральні креми