Громади Донеччини зможуть шукати фахівців через Біржу праці ОТГ

Фото: www.syscomworld.com
Фото: www.syscomworld.com

У тестовому режимі розпочав роботу інтернет-ресурс «Біржа праці ОТГ».


Будь-яка об’єднана громада може розмістити на порталі вакансії та шукати спеціалістів, щоб запросити до роботи на своїй території, повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Проект «Створення біржі праці для об’єднаних територіальних громад  впроваджує агенція Action Global Communications за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Як повідомляє команда проекту, одним із ключових напрямків діяльності Біржі праці буде робота з молоддю, профорієнтація та допомога у працевлаштуванні, організації практики, професійній адаптації тощо.

ЧИТАЙТЕ: У Маріуполі вакансії тепер можна відстежувати через Google-мапи

Також проект має на меті підтримувати і популяризувати взаємодію експертів та об’єднаних громад на проектній основі - за запитом ОТГ, за пропозиціями для ОТГ, а також в рамках горизонтальної інтеграції громад – і сприяти кадровому забезпеченню таких програм співпраці.

 «Для Донецької області проблема з кадрами актуальна, люди продовжують виїжджати за межі регіону та навіть країни в пошуках роботи. При цьому об’єднаним громадам катастрофічно не вистачає кадрів, - зазначає Ольга Нікуліна, радник з питань комунікації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. - Наявність майданчика, де ОТГ можуть розміщувати інформацію про вакансії, буде в нагоді для громад Донеччини. Практика засвідчує, що розміщення обголошень про вакансії виключно на офіційних  сайтах громад інколи недостатнє, треба більш широкий розголос про можливість  отримати роботу».

Наприклад, у Шахівській ОТГ шукають двох спеціалістів у сільську раду – одного для сектору освіти, молоді та спорту, культури та туризму, другого – для юридичного сектору. Готові взяти навіть без досвіду роботи, аби була відповідна освіта. 

Біржа праці доступна за посиланням ТУТ.