Цьогоріч передбачено 7 напрямів фінансової підтримки для фермерів та кооперативів

Ілюстративне фото: AgroPortal.ua
Ілюстративне фото: AgroPortal.ua

У 2019 році Уряд продовжує фокусуватися на підтримці розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.


Цьогорічна державна фінансова підтримка фермерства збережена та вдосконалена за основними минулорічними напрямами, а також доповнена новими, повідомляє прес-служба Кабміна.

Так, цього року для фермерів та кооперативів передбачена: 90% компенсація вартості дорадчих послуг, 80% компенсація вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, 70% компенсація кооперативам вартості придбаного вітчизняного обладнання, 40% компенсація вартості придбаної с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення кредитів, бюджетна субсидія на 1 гектар новоствореним ФГ та бюджетна субсидія на 1 члена не новоствореного ФГ.

ЧИТАЙТЕ: Аграрії Донбасу можуть скористатися реєстром, який допоможе обрати якісний посівний матеріал

За словами заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремета, окрім державної підтримки, одним із стимулів для розвитку фермерства в Україні є проведення виставкових заходів саме для фермерів на зразок «Форуму фермерських технологій».

В рамках Форуму учасники мають можливість обмінятися корисною та спеціалізованою інформацією щодо фермерської діяльності, перейняти досвід успішно створених сільськогосподарських кооперативів в Україні, презентувати власну продукцію та укласти нові контракти на поставку.