• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Можливість заявити про себе і підвищити свій рівень», - на Донеччині обрали кращих майстрів краси

«Можливість заявити про себе і підвищити свій рівень», - на Донеччині обрали кращих майстрів краси

54518500634202003745453228403461698355200n.jpg
54518500634202003745453228403461698355200n.jpg

Регіональний конкурс «Майстри краси Донеччини» зібрав у Краматорську близько тридцяти фіналістів, які змагалися у стрижках, фарбуванні волосся та візажі.


У Краматорську 13 березня відбувся фінал регіонального конкурсу «Майстри краси Донеччини». Учасниці з Маріуполя, Покровська, Бахмута, Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська, Селидового змагалися у кількох номінаціях – барбери, жіноча стрижка, фарбування волосся, макіяж, постижі, повідомляє «Бізнес-Схід».  

Приїхали як майстри з досвідом, так і початківці, серед яких були студентки Краматорського коледжу технологій та дизайну.

У номінації «барбери» необхідно було зробити стрижку у стилі 1970-х років впродовж 60 хвилин. Ірина Брєдіхіна з Костянтинівки приїхала на цей конкурс, щоб спробувати власні сили. Бере участь у трьох номінаціях.

«Я практично самоучка, завжди чомусь навчаюся, дивилася, як працюють майстри. Зі школи я любила зачіски, стрижки,  – сказала Ірина. – Під час роботи на конкурсі зосередилася на своєму образі, щоб вдалася моя задумка».

Ірина Будьона приїхала на конкурс зі своїми колегами з Бахмута, має 15-річний досвід і власний салон краси. Упевнена: свою майстерність потрібно показувати, саме такі змагання серед професіоналів надихають на щось нове.

«Це цікаво – показати свій досвід, подивитися на інших учасників, це дає стимул рухатися далі, – поділилася Ірина. – Я створювала образ 1970-х, але з сучасними нотками, дуже хвилювалася, хочу, аби моя робота сподобалася».

Роботи учасниць оцінювали журі – професіонали, які мають власні салони краси. Анна Касаткіна оцінює фарбування волосся. У цій справі головне – зрозуміти, на яку базу поклали фарбу, цим визначається складність роботи.

«Якість фарбування залежить від бази – на який тон поклали колір, яка складність була перед майстром, – сказала Анна. – Такі конкурси дуже потрібні, адже майстрам завжди потрібне визнання, їм важливо показати свою роботу іншим, отримати визнання».

За інформацією Донецької служби зайнятості зараз на Донеччині перукарі – одна з найбільш затребуваних професій. Такі конкурси допомагають популяризувати професію перукаря і візажиста.

«Такого рівня конкурс на Донеччині вперше, він важливий, адже учасники та учасниці змогли підвищити свій рівень, отримати поради професіоналів, заявити про себе», - сказала організаторка конкурсу, представниця ТЦ «РИА» Ганна Головар.

Також свої роботи змогли продемонструвати студентки Краматорського коледжу технологій та дизайну.

У номінації «барбери» 1 місце посіла Наталя Прийомко (м. Слов’янськ), кращою у жіночих стрижках визнали Ірину Будьону (м. Бахмут), у фарбуванні волосся 1 місце посіла Світлана Алєфірова (м. Бахмут), з постижами (прикрасами для волосся) перемогла Ганна Лідовська (студентка Краматорського коледжу), перемогу за кращий візаж здобула Юлія Гринь.

Переможці отримали кубки і призи – набори інструментів та косметики для своєї щоденної роботи від спонсорів.

Організаторами конкурсу стали торговельний центр «РИА» і Донецька обласна державна адміністрація.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Можливість заявити про себе і підвищити свій рівень», - на Донеччині обрали кращих майстрів краси