У прифронтовому Торецьку переселенка за допомогою гранту відкрила косметичний кабінет

Юлія Власова переїхала з Горлівки до Торецька, лікарка за фахом відкрила власну справу з надання косметичних послуг
Юлія Власова переїхала з Горлівки до Торецька, лікарка за фахом відкрила власну справу з надання косметичних послуг

Юлія Власова переїхала з Горлівки до Торецька, лікарка за фахом відкрила власну справу з надання косметичних послуг.


У Горлівці, де до 2014 року жила Юлія Власова, вона працювала лікарем на залізниці. Втративши роботу через війну, після переїзду до Торецька стала шукати для себе нові можливості, хотілося зайнятися справою до душі, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Мені завжди подобалася косметологія, хотілося, аби люди гарно виглядали, були здоровими і красивими, допомогти їм у цьому порадами, лікувальними курсами, я стала цьому навчатися. Освіта лікаря певним чином допомогла, адже можна грамотно підійти до цієї сфери», - розповіла Юлія Власова.

Юлія пройшла курси навчання з косметології у Києві і стала надавати тореччанам такі послуги, спочатку орендувала кабінет.

«До мене почали приходити як молоді дівчати – почистити проблемні ділянки на обличчі, так і старші жінки, усім кажу про правильне харчування, спосіб життя. Також даю поради щодо догляду за собою», - поділилася лікарка-косметолог.

Згодом Юлія взяла участь у тренінгу, який організувала Міжнародна організація з міграції. У грудні 2018 року виграла грант – отримала спеціальне обладнання, яке робитиме лікувальні процедури без ін’єкцій – апарат для ліфтингу. Ще частину обладнання придбала за власні гроші.

«На тренінгу я багато почула про маркетинг, як просувати свою справу, – розповіла переселенка. – Раніше я була найманим працівником, зараз ситуація змінилася – тепер я сама відповідаю за те, що відбувається у моєму житті, це більша відповідальність, але водночас дуже цікава справа».

Зараз Юлія готує до відкриття власний кабінет, де разом з іншими фахівцями клієнти зможуть отримати різні послуги – з косметології, масажу, перукарства.

«Близькість моєї справи до лінії розмежування мене не лякає, жінки всюди хочуть бути доглянутими, тому прийдуть до мого кабінету», - упевнена косметолог.