У Костянтинівці планують створити тисячу робочих місць

У Костянтинівці планують створити тисячу робочих місць/фото: з відкритих джерел
У Костянтинівці планують створити тисячу робочих місць/фото: з відкритих джерел

На сесії Костянтинівської міської ради депутати ухвалили Програму розвитку малого та середнього бізнесу на 2019-2020 роки.


Загальна сума підтримки підприємців на два роки складе понад 2 мільйони гривень, повідомляє «Бізнес-Схід». При цьому 1 мільйон гривень виділять з місцевого бюджету, ще 1 мільйон – гроші Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття та власні гроші підприємців. За два роки у місті планують створити 1000 робочих місць.

“У місті багато підприємців, які займаються невиробничою діяльністю, у них окупність завжди швидша, але потрібно докладати зусиль і стимулювати бізнес розвивати виробництво у різних галузах (промислове, сільськогосподарське), для цього необхідні площі, ділянки у місті для цього є”, - сказала начальниця відділу економіки Ганна Власенко.

З метою залучення інвестицій за розробленим генеральним планом у місті виділять 3 вільних земельних ділянки загальною площею 846 тис.кв.м., їх пропонуватимуть інвесторам для будівництва нових підприємств. Також у Костянтинівці зарає є 41 промислова ділянка площею понад 12 тисяч кв.м., де підприємці можуть потенційно розмістити власний малий бізнес.

Чиновники прогнозують, що завдяки реалізації програми доходи до місцевого бюджету складуть понад 283 мільйони гривень.

Зараз у місті понад 2 000 підприємців, 36% з них здійснюють оптову або роздрібну торгівлю, 14% виробляють різну промислову продукцію.