У Селидовому з’явиться перша в місті служба доставки їжі

У Селидовому з’явиться перша в місті служба доставки їжі/фото:з відкритих джерел
У Селидовому з’явиться перша в місті служба доставки їжі/фото:з відкритих джерел

Підприємець з Селидового (Донеччина) Сергій Соколенко придбав електромопеди, на яких планує розвозити по адресах замовників піцу та суші.


До того, як понуритися в процес організації доставки їжі, підприємець Сергій Соколенко мав у Селидовому власне кафе, повідомляє «Бізнес-схід».  

З 2018 року помітив, що люди стали багато замовляти піци і суші додому. Сергій вирішив, що це новий вектор розвитку його бізнесу, закрив кафе і почав обслуговувати клієнтів на замовлення.

Коли вперше пропонував доставку, місцеві жителі дивувалися, але сприйняли цю ідею позитивно.

“Спочатку люди питали, чи я привезу їхнє замовлення додому, це було новим для нашого міста. Такі сервіси давно є у великих містах, а у маленьких ще тільки створюються. Вважаю, що це перспективно”, - розповів Сергій Соколенко.

У 2019 році  підприємець написав грант, за проектом “ГУРТ прискорює розвиток міст Донбасу” донори USAID підтримали  ідею Сергія з доставки продуктів. Під час тренінгу комісія відібрала цей проект з двадцяти поданих.

“Я помітив, що багато людей мають таку проблему. Вони замовляють додому або в інше місце піцу, іншу їжу, а доставити це нікому. Тому вирішив створити кур’єрську службу доставки”, - сказав Сергій.

За грантові гроші підприємець придбав електромопеди, зараз також планує закупити термосумки для доставки гарячих продуктів.

«Власний транспорт і термосумки підвищать швидкість і відповідальність за виконання замовлень, - переконаний підприємець. - На початковому етапі доставкою їжі у Селидовому будуть займатися кілька людей».

За словами Сергія, наразі у місті немає єдиної служби доставки, тож чоловік вже веде переговори з іншими кафе.  

«Головне зараз – дати клієнту послугу: він замовив піцу і йому кур’єр привіз замовлення до квартири, а не сказав виходити кудись і забирати. Це важливо”, - поділився планами підприємець.