Інформацію про міжнародну допомогу українському бізнесу тепер можна відстежити онлайн

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

На порталі ProAID міститься повна актуальна інформація про чинні проекти міжнародної допомоги Україні, їхні цілі, ініціаторів, донорів та стан реалізації.


Тепер інформацію про чинні проекти міжнародної допомоги Україні можна зайти на порталі ProAID, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку України.

Зокрема, на порталі доступні проекти в секторах «Промисловість та МСП», «Економічний розвиток і торгівля», «Банківський та фінансовий сектори».

«Протягом 2018 року в Україні реалізовувалося понад 600 міжнародних донорських проектів вартістю приблизно млрд. Це справді значні кошти, ефективність використання яких щонайменше залежить від ефективного контролю громадськості та всіх заінтересованих сторін. Портал ProAid сьогодні відкрив широкий спектр можливостей для цього, підвищуючи стандарти прозорості державного управління, зменшуючи корупційні ризики при реалізації проектів донорської допомоги», – пояснює перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

На сьогодні портал містить найбільшу актуалізовану базу даних проектів і програм міжнародної допомоги в Україні з повною деталізованою інформацією та проектною документацією щодо чинних проектів та стану їхньої реалізації.

Передбачається, що база даних проектів буде постійно наповнюватись та оновлюватись, а сам портал ProAID доповнюватися новими функціями та інструментами аналітики даних.

Портал дозволяє будь-якому користувачеві легко знайти та отримати інформацію про проекти, використовуючи спеціальні фільтри за типом допомоги й фінансування; регіонами; донорами, виконавцями, бенефіціарами та реципієнтами проектів міжнародної допомоги; строками дії проекту. Крім того, портал дозволяє ознайомитися з інтерактивною аналітикою міжнародної допомоги в Україні.

Портал ProAID доступний за посиланням: proaid.gov.ua/.