Смачно і екологічно:у Маріуполі відкрили дизайн-кафе нового формату

Власниця кафе
Власниця кафе "Цибуля" Ірина Літвінчук

Переможниця «куркулів» Ірина Тимченко відкрила у Маріуполі кафе, де пропонує здорове харчування та знижки учасникам АТО на страви домашньої кухні.


До відкриття власної справи Ірина Літвінчук готувалася понад півроку, повідомляє «Бізнес-Схід». У приміщенні зробила ремонт, закупила необхідне обладнання. Підприємниця отримала грант за проектом “Український донецький куркуль”, також вклала свої гроші. Загалом на облаштування витратила понад один мільйон гривень.

“Одразу після захисту проекту, ми стали шукати працівників, продумувати, як облаштувати простір. Зараз у нас дизайн-кафе, а страви можна обрати як у їдальні, ми поєднали ці два формати, гадаємо, люди це оцінять”, - розповіла підприємниця Ірина Літвінчук. 

Зараз у кафе працюють шестеро людей, тут пропонують клієнтам страви домашньої кухні. У перспективі підприємниця планує розширити штат працівників до одинадцяти людей.

За словами власниці кафе, у закладі відмовилися від поліетиленових пакетів, застосовують паперову упаковку. Учасники АТО у кафе можуть отримати знижку.

“У мене не було досвіду ведення власного бізнесу, але я спробувала і дуже вірю, що це вийде. Родина підтримала мою справу, зараз докладатиму зусиль для розвитку кафе, створення умов і для персоналу, і для відвідувачів”, - поділилася підприємниця.

Читайте: Добропольский предприниматель основал курсы по пошиву обуви и расширил свой бизнес