В Україні запустили навчальні відеолекції з впровадження на підприємстві системи НАССР

В Україні запустили навчальні відеолекції з впровадження НАССР/фото: з відкритих джерел
В Україні запустили навчальні відеолекції з впровадження НАССР/фото: з відкритих джерел

Для допомоги підприємцям в Україні запустили безкоштовний навчальний курс, присвячений особливостям впровадження моделі контролю за якістю та безпекою продуктів НАССР.


Під час відеолекцій підприємці дізнаються про основні положення нового харчового законодавства України, хто такі оператори ринку та як саме впроваджувати систему контролю якості продукції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики України.

Йдеться у навчальному курсі і про вимоги, які сьогодні ставляться перед представниками бізнесу щодо реалізації їх комерційної діяльності у харчовій галузі.

«Цей курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Ви довідаєтесь про сучасне виробництво та обіг харчових продуктів за допомогою розгляду та аналізу кращих світових практик», - повідомляють розробники лекцій.

Навчальний курс «Безпека харчових продуктів: сучасне законодавство, добросовісний виробник, відповідальний споживач» розробила платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus спільно з Міністерством аграрної політики, Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів і Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні ».

Зареєструватися на навчання можна за посиланням.