На Донеччині презентують професії майбутнього

День карьеры ЕС 2018 в МГУ/фото:Guru.ua
День карьеры ЕС 2018 в МГУ/фото:Guru.ua

15 квітня Маріуполь стане одним з небагатьох міст України, де відбудеться День кар’єри, під час якого мешканці Донеччини ознайомляться з українськими та міжнародними компаніями-роботодавцями та знайдуть для себе нові можливості для власного професійного росту.


Учасниками заходу, який є безкоштовний, можуть стати учнівська молодь, представники громадських організацій, бізнесу, державної служби та активні мешканці Донеччини, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на офіційну сторінку проекту ЄС «Дні кар’єри у містах Україні».

«Дні кар’єри ЄС - це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу,  які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії», - повідомляють організатори Дня кар’єри.

Протягом дня відвідувачі матимуть нагоду прийняти участь у безкоштовних тренінгах та панельних дискусіях.

Захід відбудеться 15 квітня у Маріпольському державному університеті за адресою: м.Маріуполь, пр. Будівельників, 129-а.

Інформацію про список компаній-учасників можна переглянути за посиланням.

Додаткові запитання можна надсилати на електронну пошту: mariasvetlakova88@gmail.com, Свєтлакова Марія.