Для розвитку молочного бізнесу на Донбасі відкриються центри ветеринарного обслуговування

на Донбасі відкриються центри ветеринарного обслуговування/фото:agroday.com.ua
на Донбасі відкриються центри ветеринарного обслуговування/фото:agroday.com.ua

Асоціація виробників молока за підтримки Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» відкриють у Луганській та Донецькій областях Центри ветеринарного обслуговування.


Сьогодні в Україні вже функціонує 8 подібних центрів, які обслуговують понад 70 господарств на Черкащині, Рівненщині, Хмельниччині, Полтавщині, Чернігівщині та у південному регіоні, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на сторінку проекту у Фейсбук.

У рамках програми аграрного і сільського розвитку, що фінансується Агентством США (USAID) у вересні 2018 року Асоціація виробників молока отримала грантову підтримку на розвиток центрів ветеринарного обслуговування і на сході України.

За думкою донорів, даний проект дозволить значно розширити географію ветеринарної підтримки господарств у Луганській, Донецькій та Харківській областях.

У рамках заходу фермерів Донбасу запрошують відвідати семінар-практикум «Забезпечення якості та безпечності молока на всіх етапах виробництва» та ознайомитись з діяльністю фермерських господарств Донецької та Луганської областей.

25 квітня захід відбудеться у місті Сватове(Луганщина) на базі ТОВ АФ «Слобожанська», а 26 квітня - на базі ТОВ АФ «Світанок» у селі Новоселидівка, Мар'їнського району (Донеччина).

Учасники семінару дізнаються, як правильно організувати молочно-товарну ферму, як впровадити на підприємстві систему аналізу небезпечних факторів та контролю критичних точок згідно вимог HACCP та як підвищити ефективність молочного бізнесу.

Участь у семінарі безкоштовна.

Контактна інформація щодо участі у семінарі-практикумі за телефонами: 0672327853 – Алла, 0674740950 – Дарина.