На Донеччині підтримають підприємців шляхом відшкодування ставок по кредитам

Підписання меморандуму про співпрацю Донецької ОДА з
Підписання меморандуму про співпрацю Донецької ОДА з "Ощадбанком"/фото:oschadbank.ua

Голова Донецької ОДА Олександр Куць та голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний підписали меморандум про співпрацю, метою якої є підтримка малого та середнього бізнесу регіону.


За домовленістю сторін, особлива увага приділятиметься здешевленню кредитних ресурсів для малих підприємств області в рамках програми «Будуй своє». Про це повідомляє прес-служба «Ощадбанку».

Партнери вже мають позитивний досвід співпраці. Так, у 2016-2017 роках підприємці області – клієнти «Ощадбанку», отримали з обласного бюджету компенсацію частини сплачених відсотків на загальну суму близько 2,6 млн грн. Повідомляється, що у 2019 році цю програму буде відновлено.

«Розвиток малого підприємництва – одна з основних задач, яку ставить перед собою обласна влада. Розуміємо, що люди потребують чітких правил гри та механізмів для реалізації своїх ідей - саме це є запорукою довіри до держави, а відповідно і чесного й прозорого ведення бізнесу», – відзначив голова Донецької ОДА Олександр Куць.

«Ми віримо в потенціал регіону і робимо ставку на підтримку мікробізнесу, - підкреслив голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний. -  Зараз багато домогосподарств на Донбасі налаштовані розпочати власну справу. Саме для таких позичальників наш банк і пропонує мікрокредити».