На створення робочих місць мешканцям Донеччини пропонують мікро-гранти

мешканцям Донеччини пропонують мікро-гранти/фото: БО
мешканцям Донеччини пропонують мікро-гранти/фото: БО "Карітас Краматорськ"

Благодійна організація «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро-грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.


Участь у проекті можуть приймати фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Краматорськ та Бахмутському, Добропільському, Костянтинівському, Покровському, Лиманському, Олександрівському та Слов’янському районах Донецької області. Про це повідомляється на сторінці організації у Фейсбуці.

Пріоритет буде надано проектам, які створюють робочі місця, покращують інфраструктуру населених пунктів, пропагують здоровий спосіб життя, сприяють розвитку освітнього напрямку та підвищують роль інститутів громадянського суспільства.

Розмір гранту, що надається на конкурсній основі, становить 20 400 грн. Заявки приймаються до 19 травня 2019 року.

Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ. 

Більш детальна інформація щодо участі у конкурсі грантів за телефоном:066 993 28 00 (гаряча лінія).

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».