• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Девальвація гривні, дефіцит робочої сили: назвали найбільші страхи підприємців

Підприємці-початківці з Донбасу збирають кошти на власні проекти

У Києві завершився другий модуль академії краудфандингу ООН для стартаперів Донбасу/фото: Molodiya Festival
У Києві завершився другий модуль академії краудфандингу ООН для стартаперів Донбасу/фото: Molodiya Festival

У Києві завершився другий модуль академії краудфандингу ООН для стартаперів Донбасу.


Після кількох турів відбору, в академії краудфандингу взяли участь 11 команд, до яких увійшли підприємці з Донеччини та Луганщини. Про це повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на Molodiya Festival.

Краудфандинг — інструмент для залучення коштів на бізнес-ідеї від простих громадян способом толоки. Будь-хто може запустити кампанію на відповідній платформі і не тільки отримати фінансування, а й знайти партнерів та майбутніх клієнтів.

Олена Хмара з Покровська вирішила збирати кошти на проект «Супер-Мама». Це серія освітніх заходів (лекцій та воркшопів) для професійного і творчого розвитку майбутніх мам і жінок у декреті.

«Мій проект – це можливість отримати нові знання, натхнення та мотивацію, відзначила Олена. - Із власного досвіду знаю, як після народження дитини жінкам здається, що вони починають втрачати себе, свої амбіції та інтереси. Адже часу на себе зовсім не залишається. Тож мій проект про поєднання професії «мама» з кар’єрою та саморозвитком».

За словами тренера академії Бориса Бортникова, плануючи краудфандингову кампанію, треба заздалегідь продумати комунікації для трьох кіл доброчинців. Перше коло – 10-20 найближчих друзів, друге коло – лідери думок, третє – онлайн-змі.

Крім того, експерти радять, при підготовці заявки потрібно не тільки докладно пояснити суть власного продукту чи послуги, а й розповісти його історію.

«Почати цю історію потрібно не з розповіді про бізнес, а з розповіді про себе. Про те, що передувало ідеї, яка була проблема, і як ви шукали шляхи її рішення», - наголошують спеціалісти.

Наступним етапом у підготовці краудфандингових заявок стане зйомка відео із режисерами Molodiya Festival. Підприємці отримають не тільки фаховий супровід в оформленні заявок, а й підтримку у промотуванні власних кампаній.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Девальвація гривні, дефіцит робочої сили: назвали найбільші страхи підприємців