На Донеччині переселенець виготовляє "живу" олію і популяризує здорове харчування

На Донеччині переселенець виготовляє
На Донеччині переселенець виготовляє "живу" олію

Фінансовий менеджер Ігор Кирилюк взяв участь у грантовій програмі та заснував у Маріуполі сімейну олійню.


Історія Ігоря Кирилюка схожа на сотні інших, які пов»язані з військовими діями на Донбасі, повідомляє «Бізнес-Схід».

До 2014 року чоловік мешкав та працював у Донецьку, який не по своїй волі прийшлося залишити. Переїхав до Маріуполя, де влаштувався фінансовим менеджером. Втративши роботу, у 2018 році Ігор вирішив заснувати власну справу.

“Мені хотілося робити щось своє, не бути залежним від роботодавця, розвивати власну справу. Оскільки я люблю готувати, заснував сімейну олійню”, - розповів Ігор Кирилюк.

Переселенець подав грант до Міжнародної організації з міграції і отримав обладнання – прес для віджиму насіння.

Своїм бізнесом зробив виробництво олій – гарбузової, лляної, кунжутної, кокосової, з волоського горіха. Крім їх виготовлення, розповідає людям про особливості використання, веде просвітницьку роботу.

“Я роблю “живу” олію – вона прямого віджиму, без температурної обробки, - сказав підприємець. – Зараз все більше людей переходить на правильне харчування, на них розрахований мій продукт. Наприклад, кокосова олія дуже корисна, смакує до млинців, при температурі 25 градусів вона рідка, якщо температура нижча олія нагадує крикхе масло вершкове”.

Крім олії, Ігор Кирилюк планує придбати додаткове обладнання і розширити свою лінійку виробництва.

“Буду робити олію з різними ароматизаторами – смажений мак з чорним перцем створює дивовижний аромат, також робитиму сіль з лимоном, вишнею  для маринування м’яса та риби, інші новинки”, - поділився планами Ігор.

Зараз олію підприємця з Маріуполя купують люди з обласних центрів України, він прагне розвивати культуру споживання на Донеччині. Для цього братиме участь у різних виставках та фестивалях, щоб розповісти людям про переваги використання натурального олійного продукту.