• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Зроблю Вам солодко», – вихователька з Луганщини заради тортів покинула роботу у дитсадку

У Краматорську презентують ветеранський бізнес

У Краматорську презентують ветеранський бізнес/фото: зі сторінки Центру у Фейсбуці
У Краматорську презентують ветеранський бізнес/фото: зі сторінки Центру у Фейсбуці

На Донеччині відбудеться презентація ветеранського соціального підприємства - кав’ярні «Поруч» та проекту дитячого табору «Зоряний шлях».


Головними спікерами конференції, на яку запрошують активних мешканців Донеччини, виступлять колишні учасники АТО, засновники соціальної кав’ярні «Поруч» , яка відкрилась у Краматорську лише місяць тому, повідомляє «Бізнес-Схід».

Головна відмінність кав’ярні від багатьох інших підприємств Донеччини у тому, що 80% прибутку йде на потреби функціонування Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», що знаходиться в спільному приміщенні.

«Соціальний бізнес – це загальносвітова тенденція 21 століття, і він однозначно має бути на Донеччині, - розказав журналісту «Бізнес-Схід» медіа-координатор Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» Роман Балабойко. – Для соціальних підприємців це не тільки банальний заробіток, а, в першу чергу, мета згуртувати громаду та розвити громадські ініціативи».

Ще одним прикладом ветеранського соціального підприємниицтва є літній табір відпочинку «Зоряний шлях», засновником якого є Союз ветеранів АТО на Донбасі. За словами Романа, будуть організовані 3 потоки – зміни, кожна по 21 день.

«Путівки будуть реалізовуватися «за полтавським методом» - це коли гроші «ходять» за дітьми, а не навпаки. Під час перебування дітей та молоді акцент буде зроблено на патріотичному вихованні, тобто серед вихователів будуть учасники АТО, які мають педагогічну освіту», - відзначив Роман Балабойко.

Серед проведення різноманітних ігрових конкурсів, розважальних програм, інтелектуальних рингів та креативних фестивалів дитячої творчості увага буде приділена питанням минної безпеці та наданню першої невідкладної допомоги.

Про ветеранський бізнес та розвиток соціального підприємництва будуть говорити 26 квітня в краматорському АКМЦ о 14.00. Вхід вільниий.

За додатковими питаннями звертатись до Романа Балабойка за телефоном: 0997724371.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Зроблю Вам солодко», – вихователька з Луганщини заради тортів покинула роботу у дитсадку